Sponsor Reklam

Evde gelinlik süsleme işi nasıl yapılır?

Evde gelinlik süsleme işi

Yetenekli bayanların çok sevdiği bir iş olan evde gelinlik süsleme işi sayesinde büyük ek gelir elde edebilirsiniz. Yetenekli bayanlar, sizler maharetli ellerinizi konuşturarak hem göz zevkine hem de tasarım gücüne sahip olarak mükemmel gelinlikler süsleyip ek iş yapıp, ailenize güzel paralar getirebilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız daha önce buna benzer işler yaptıysanız tam sizin arayıp bulamadığınız bir iş. El emeği, göz nuru olarak kabul edilen gelinlik işleme işi, ister kişiye özel, ister gelinlik firmalarına teslim ederek çalışabilirsiniz. İşi bitirdiğin zaman size anında ödeme yapılacaktır.

Evde gelinlik süsleme işi ile ne kadar kazanılır

Bu işlerin küçük işler olmadığını bilmeniz gerekir. Evinizde uzun süre boş zamanınız oluşuyorsa gelinlik süsleme işi ile ek iş yaparak rahat para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak için firmaların size güven duyması en önemli şarttır. Çünkü daha önce benzer iş yapmadıysanız sizlerin bu işi kolayca yapabileceğinizi düşünmezler. Ancak biraz el yatkınlığınız varsa yani elbise üzerlerine taş dizmei boncuk geçirme gibi işleri rahatça yapabiliyorsanız. Firmalar size bu işi vererek büyük kazanç elde edebilirsiniz. Unutulmaması gereken en önemli nokta size verilecek olan gelinlikler çok değerlidir. Çünkü 3000 ila 4000 lira fiyata satılan bu çok pahalı gelinlikler sizlere emanet edilecek, sizlerin de taşlarla, boncuklarla bu değerli gelinlikleri süsleyerek daha da çok değer kazandırmanız istenecektir.

Evde gelinlik süsleme işinden nerede yapılır

Bu işi titizlikle yapamıyorsanız ve beceremiyorsanız boşuna hiç talep etmeyin. Evde gelinlik süsleme işi yaparak oldukça yüklü ek gelir elde edebilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken önemli noktalardan birisi de bu işi yaparken çok aceleci olmadan titiz, temiz çalışılması gerektiğini de gerektiğini unutmamak gerekir. Bu iş, az ama çok kazandıran işlerden birisidir. Gelinliği işlemek için süsün sayısına ve zorluğuna göre ücret değişmektedir. Siz bir kaç kere süsleme yaparak kazancınızı kendiniz temin ederseniz ve ona göre sizi memnun ediyorsa çalışmaya devam edersiniz. Yetersiz geliyorsa başka ek iş arama yoluna gidersiniz. Sitemizdeki ek iş veren firmalar kategorisinde ziyaret edip zevkinize göre yeteneğinize göre ek iş arayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Davetiye Katlama İşi

Nişan, nikah ya da sünnet. Hepsinde konukların çağrılması için davetiye gönderilir. Bu dönemler kişilerin en …

10 yorumlar

 1. MERHABALAR benim.gelinliģim.biraz sade balikesir edremitte oturuyorum gelinliğe degisiklik katacak suslemesini yapacak bayan arkads varsa burcingunay8@gmail.com a emaik atarlarsa sevinirim.

 2. annem ve ben evde ne iş olursa yaoarız ıhtıyacımız var okumak ıstıyorum maddı sıkıntılar yasıyoruz ne iş olursa gerekırse gece bıle yaparız ne our yardım eddın allah sımdıen razı olsun tesekkurler adana seyhan

 3. Emine Akyüz

  Acil ben de istiyorum . Maddi durumumuz çok kötü babam calismiyor onlardan para da istiyemiyorum o yüzden bn de bu işi yapmak istiyorum hem kendime hem de Aileme katkıda bulunmak istiyorum ne olur yardimci olun bana . Ben Diyarbakır da oturuyorum

 4. evde karanfil paketleme işi istiyorum

 5. bende yapmak istiyorum nasil ulasabiliriz

 6. Bende yapmak istiyorum nasıl ulaşabiliriz

 7. Bende yapmak istiyorum

 8. Çok güzel bir iş.Çok beğendim.Harika

 9. nereden alıcaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir