Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Evde galoş paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde galoş paketleme işi

 Maddi olarak özgür olmayan insanlar rahat hareket edemezler. Bu sebeple evde galoş paketleme işi yaparak sizler de maddi özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz. Kendinize ek gelir sağlayacak kimseye muhtaç olmadan rahat mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar paraya ihtiyacı olan insanlara gelir sağlamak için farklı alternatifler sunmaktadır, kalıp paketlemede yeni işler arasındadır. Hastanelerde daha çok kullanılan galoşlar firmalar tarafından belli bir düzen içinde paketlenerek satılmaktadır. Siz de bu işi yaparak ailenize destek olabilirsiniz, ister grup halinde İster tek başınıza bu işi yaparak ailenize destek olabilirsiniz. Ailenizin gider kalemlerine destek olarak borçlarından kurtulursunuz. Eğer böyle bir iş yapmak istiyorsanız size hemen nasıl yapıldığını anlatalım.

Galoş paketleme işi nasıl yapılır?

Galoş paketleme işi yapmak için çok fazla emek harcamaya gerek yoktur. Teknik bilgiye ya da herhangi bir konuya vakıf olmayan hiç ihtiyaç olmadan rahatlıkla herkesin yapabileceği galoş paketleme işi firmalar tarafından evinize gönderilen galoşları 10'lu, 20'şerli ve 50 adet paketler şeklinde hazırlamanız gerekiyor. Bu işi bitirdikten sonra paranızı nakit olarak alabilirsiniz. Size gönderilecek olan 20 bin tane galoşu tam teslim etmeniz gerektiğini unutmayınız. Eksik yanlış yapılan çalışmalar hem para ile değer biçilmez, size de bir daha iş verilmez.

Evde galoş paketleme işi ile ne kadar kazanabilirim?

Bu işi yapmak isteyenler evde boş saatlerine göre kazanacak ücret değişiklik gösterebilir. Eğer boş zamanlarınız fazla ise 1500-2000 lira arasında ek gelir kazanabilirsiniz. Fakat ailede bir kaç kişi boş ve birlikte yaparsanız yerlerinin kat kat artabilir. Evde galoş paketleme işi nasıl alınır? Bu işe başvuru yapmak isteyenlerin alttaki mail yorum bölümüne mail adresini adını, soyadını ve iletişim bilgilerini yazması sayesinde evlere galoş paketleme işi veren firmalar tarafından değerlendirilir. Eğer uygun görülürse size mail atılarak iş teklifi yapılır. Elbette tecrübeli olanlar ya da genç olanlar tercih edileceğini unutmayınız.

Ayrıca Gözatın

Priz emniyet seti paketleme

Priz emniyet seti paketleme işi çok para kazandıran farklı, ilginç, ancak hem çalışan hem işverene …

1.170 yorumlar

  1. Merhaba. Evde sabun paketleme, nikah şekeri süslemeleri, nikah davetiyesi paketlemeleri işlerini yıllardır yapıyorum. Galoş paketlemede tecrübem yok ancak titiz ve ivedilikle teslim edeceğimi belirtmek isterim. Ailenizin bir parçası olmak temennisi ile, iyi çalışmalar.

  2. Merhaba ben üniversite öğrencisiyim 20 yaşındayım okul harcligimi çıkarmam gerekiyor bu işi ailem ve ben yapabiliriz

  3. Neslihan cankaya

    Bende galos paketleme isi yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir