Sponsor Reklam

Evde Fırın Eldiveni İşi

 Fırın Eldiveni İşi

Hanımlar, Beyler... mutfakta, fırında bir şeyler pişirirken yüksek sıcakta eller yanmasın diye fırın eldiveni kullanmak zorundadır. İşte bu insan hayatını tehlikelere karşı koruyan önemli mutfak gereci ile para kazanma düşüncesinde olan insanlara fırsat vermektedir. Nasıl mı, çok kolay. 1. firmaların ürettiği fırın eldiveni paketleyerek para kazanma fırsatı. 2. Evde fırın eldiveni yaparak para kazanma fırsatı. Önceki dönemlerde fırınları ya da tencereleri insan elini yakması için kızlarımız gelinlerimiz özene bezene güzel benzer mutfak gereçleri yaparlardı.

Fırın eldiveni yaparak para kazanma

Becerikli hanımlar yine bu işi evde yapabilirler. Evde fırın eldiveni yaparak para kazanmak isteyenlere bu işi nasıl yapılır, nasıl para kazanılır kısaca anlatalım. Daha sonra da evlere fırın eldiveni paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi verelim.

Evde fırın eldiveni yapımı

Eğer kendiniz bu işi ben de yapabilirim ve kendi öldüğünü kendim satmak istiyorum, diye düşünüyorsanız alacağınız polar ve kumaşlardan kolayca fırın eldiveni ya da ellerinizi ateşten koruyan ürünler yapabilirsiniz. İnternette bunun nasıl yapıldığını gösteren oldukça fazla video ve konu anlatımı bulunmaktadır. Biz size bir tane video ekledik. Takip edebilirsiniz.

Uygun boyutlarda kestiğiniz kumaş ve polar fırın eldiveni taslaklarını güzelce dikerek kolayca bu işi yapmış olursunuz. Yaptığınız mutfak eldivenlerinin önce çevremizde bulunan insanlara gösterip satışa hazır hale getirebilirsiniz. Daha sonra yine yakınlarınızda bulunan pazarlarda bu işi yapan satan kişilere vererek satışını yapabilirsiniz. Böylece aile bütçesine destek olabilirsiniz.

Aynı zamanda sosyal medya aracılığı ile yaptığınız ürünleri uzaktaki müşterilere de satabilirsiniz.

[caption id="attachment_2243" align="alignleft" width="300"]Fırın Eldiveni Fırın Eldiveni[/caption]

Mutfak eldiveni - fırın eldiveni paketleme işi nasıl yapılır

Evlere fırın eldiveni işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlamanız gerekmektedir. Böylece firmalar sizlere göndereceği eldivenleri yine sizlere gönderecekleri ambalaj poşetleri içine yerleştirerek satışa hazır hale getirmeniz gerekmektedir. Oldukça kolay bir iş sayesinde sizler de ailenize önemli destek sağlayabilirsiniz.

Evde fırın eldiveni paketlemek isteyenler aşağıdaki ön iş başvuru formunu doldurarak evlere fırın eldiveni paketleme işi veren firmaların kendisi ile iletişime geçmesini sağlayabilir. her ilde, her kasabada, köyde... nerede yaşarsanız yaşayın firmalar ucuz çalışan kişilere bu işi göndermektedir. Yapacağınız pazarlık sonucunda eldiven başına ne kadar alacağınızı konuşmalısınız.

Böylece aile ekonomisine birazcık olsun destek olacaksınız. Siz ister fırın eldivenini kendiniz yapın, kendiniz kazanın ya da firmaların ürettiği fabrikasyon mutfak eldiveni paketlemek için müracaatta bulunun. Sadece paketleyerek kazanın.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

30 yorumlar

 1. Merhaba bu işe çok ihtiyacım war mersin yenisehirde ikamet ediorm lütfen donus yaparsanız sewnirim

 2. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde fırın eldiveni paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 3. Merhaba 3 kişilik ekibim var .eldiven
  paketlemek istiyoruz.Titiz çalışırız.Daha önce de ek iş deneyimlerimiz vardır.

 4. bu işe ihtiyaçım var
  grup olarak 2 3 kişi var
  işi zamanında yetiştirilir

 5. kocaeli
  bu işe ihtiyacım var
  rica ediyorum dönüş yapın

 6. Şezane Bakkal

  Merhaba ben istanbul beylikdüzünde otruyom. Acilen evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz.

 7. Denizli Adalet Mah.de oturmaktayım.Evde ek iş yapmak istiyorum…
  Saygılarımla…

 8. İyi günler Kocaeli’nde yaşıyorum öğrenciyim annem terzidir benim de elim bu tip şeylere yatkın, ihtiyacımız var olumlu dönerseniz seviniriz teşekkürler

 9. abdulkadir gonuler

  bende bu isi yapacagima inaniyorum mardin artuklu 04822126698

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir