Sponsor Reklam

Evde eldiven paketleyerek para kazan

Hayatın giderek pahalı bir hal aldığı günümüz şartları göz önüne alındığında pek çok insan ek işler aramaya ve bu işlerden para kazanmaya başlamıştır. Genel olarak ev hanımları ve üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen bu ek işler kişilerin bütçelerine katkıda bulunarak geçim derdi sıkıntısını az da olsa hafifletiyor. Bu ek işlerden biri olan evde eldiven paketlemektir. mak için el becerisine sahip olmanız gerekmektedir. Özellikle kış aylarında çokça kişinin ihtiyacı olan eldivenleri paketleme işi pek çok insan için yeni bir gelir kapısı olmuştur. Bu noktada sizin yapacağınız tek şey firmaların evinize gönderdiği eldivenleri doğru ve satışa hazır halde paketleyerek zamanında paketlemektir. Oldukça kolay bir iş olmasına rağmen bir süre sonra sıkıcı olacaktır. Bu yüzden yakın çevrenizden yardım alabilir ve daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bu şekilde hem kendi bütçeniz hem de yakın çevrenizin bütçesi desteklenmiş olur. Her gün 500 eldiven paketlerseniz ayda yaklaşık olarak 2000 Türk lirası gibi gayet iyi miktarda para kazanabilirsiniz. mak için firmalarla iletişime geçmeli ve anlaşma sağlamalısınız. Firmalarla iletişime geçmek için internet sayfalarına girerek başvuruda bulunarak ya da sitemizde sizler için en alt bölümde yer verdiğimiz yorumlar kısmına ad, soy ad ve e-mail bilgilerini yazarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Lavanta Keseleme İşi

Lavanta parfüm yapımında da çok kullanılan bir bitkidir. Gerçekten çok güzel kokması, temizlik ve güzellik …

78 yorumlar

  1. ek iş olarak paketleme işi yapmak istiyorum istanbul kayışdağı

  2. Paketleme yapabilirim.

  3. Sakarya da oturuyorum yeni evliyim eldiven paketleme isini büyük bir zevkle yaparım lütfen yardımcı olur musunuz

  4. İZMİR/KARŞIYAKA da oturuyorum. 4 kişiyiz.Temiz çalışıp temiz iş yaparız zamanında teslim ederiz.Şimdiden teiekkür ederim.

  5. Bolu merkezde oturuyorum . Böyle bir işe ihtiyacım var..

  6. Merhaba kahramanmaras da yasiyoruz bu sitede ki her türlü paketleme isini yapabiliriz yeter ki bize inanıp işi verirseniz çok mutlu oluruz teşekkür ederiz

  7. merhaba emekliyim çocuklarımın okul masraflarını karşılayabilmek için bu işe ihtiyacım var. mersinde oturuyoruz. eşimle birlikte istenilen sürede verilen paketleme işini yapabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir