Sponsor Reklam

Evde El İşi Paspas Yaparak Para Kazan

Ülkemizin kadınlarının ne kadar maharetli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu durumda her kadının el işine belli bir yatkınlığı olduğunu gösteriyor. Kadınların bu yatkınlığı beraberinde iş imkânı da getiriyor. Ev hanımlarının el becerisi ve zevkine uygun bir şekilde yapacağı evde el işi paspas yaparak para kazanma gibi pek çok ek iş sağlıyor. Bazı ev hanımları tam zamanlı olarak bu işe yaparken bazı ev hanımları ise boş vakitlerini bu şekilde değerlendiriyor. En basit örgü bile iyi paralar kazanmak mümkün çünkü günümüzde el işine verilen değer çok fazla. Sizlerde bu yöntemle aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Hem kendinize bir çalışma gurubu kurarsanız daha fazla el işi yapıp daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Firmalar evden çalışanlara ürünün modelini teslim ediyor ve ürün hazır olduğunda alırken ödemeyi yapıyor. Tüm malzemeleri firma karşıladığı için sizlere sadece zevkle yapacağınız el işleri kalıyor. Bu şekilde evinizin rahat ortamında boş vakitlerinizi değerlendirerek para kazanabilir ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Evde el işi paspas yaparak para kazanabileceğiniz firmalara internet üzerinde, ilanlardan, el broşürlerinden ya da çevrenizde bu işe yapan birileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Eğer bu işi yaparak para kazanmak isterseniz aşağıda yer alan yorum bölümüne adınızı, soyadınızı, e-mailinizi bırakarak firmaların sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

6 yorumlar

 1. Evde paspas ya da mum işi yapmak istiyorum. Meliha

 2. keziban turgut

  bebek şekeri yada paspas yapımı gibi işler yapabilirim

 3. salih çetinkaya

  merhaba,
  evde özgün el işi motifleri,çamaşır mandalı, davetiye,ve elk malzemesi montaj işleri yapmak istiyorum.selamlar

 4. Emekliyim (erkek) paspas ve diğer benzeri işlerin montaj paket katlama ambalaj işlemlerini yapabilirim. Van Merkezde oturuyorum.
  Mail adresime bilgilendirme cevap bekliyorum
  mstfkml123@gmail.com

 5. emekli bir bayanım.Evde çalışarak aile bütçeme katkıda bulunmak istiyorum.İş konusunda bilgilenmek istiyorum.Tşk.ler.

 6. Bende yapabilirim evde aksama kadar boş vaktim cok bana bu imkani verirseniz evime katki saglaya bilicem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir