Sponsor Reklam

EVDE EK İŞ FARKINDALIĞI

Ek iş veren firmalar, evlere ek iş imkanı sunan firmalar, evde çalışmak isteyenlere iş fırsatı veren yerler, ek iş veren firmaların adları, evde ek iş imkanı evde ek iş ilanları, ek iş ilanı veren firmalar, evinde ek iş yapmak isteyenlere fırsat sunan yerler... Paraya ihtiyacı olup da evden zamanını değerlendirip para kazanma düşüncesinde olan herkesin son zamanlarda en çok dikkatimi çeken aramalardan bazıları yukarıdaki başlıklardır.

Sizler de benzer başlıklarla arama yaparak sitemize gelen evde zamanı değerlendirme düşüncesinde olan potansiyel insanlarsınız.

EKİSARA.COM SİTESİNİN AMACI

Sitemiz EKİSARA.COM sürekli olarak yeni iş fırsatları hakkında ışıklar yakmaktadır.

Yani bazen işverenlerin hiç aklımda olmayan evde yapılacak ek işler hakkında farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. Bazı firmaların eve ek iş verme düşüncesi aklının ucundan bile geçmezken, sitemizde gördüğü bir yazı ya da  başlık dikkatini çekip okuduğunda bize hak vererek evdeki ucuz işgücünden faydalanma yoluna gitmektedir.

Bazı durumlarda  da evde ek iş yapmak isteyen insanların yapabileceği kolay ek iş fırsatlarını kendimiz ortaya atarak yayınlıyoruz. Çalışma düşüncesinde olan insanlar da bu ek iş fırsatlarına ön başvuru yapıyor. Bu işle ilgilenen, satış yapan, üretim yapan firmalar, kendi ürettikleri ürünlerle ilgili internette gezinirken bizim sitemize gözleri çarpıyor. Konu ile ilgili araştırma yapıyor. Farkına varıyor ki fabrikada iki katına çalıştırdığı elemanın yaptığı işi evde boş zamanlarında kolayca yapabilecek insanların bu işi yarı  maliyetine yapacağını anlıyor. Böylece hiç aklının ucundan bile geçmeyen işverenler, evde çalışacak insanların farkına varıyor.

EVDE EK İŞ YAPACAK POTANSİYEL FARKINDALIĞI

İşte siz evden para kazanma düşüncesinde olan, ailesine destek olmayı düşünen insanlara müthiş bir farkındalık oluşturuyoruz. Bu hem evde çalışarak para kazanma düşüncesinde olan insanlara, hem de ucuz maliyetle aynı işi evden yaptıran insanlara önemli bir katkı oluyor. Bu yaptığımız farkındalık sayesinde evlere ek iş veren firmalar gittikçe artıyor.

SABIRSIZ EK İŞÇİLER

Sitemiz EKİSARA.COM'i ziyaret eden insanların bazıları müracaat ettikleri halde kendilerine iş teklifi yapılmadığından yakınıyor. Türkiye'de 12 milyona yaklaşan işsiz sayısını düşündüğünüz zaman sizlere ek iş teklifi yapan firma sayısının alternatifini siz hesaplayın.

Yani binler, on binler, yüz binler, milyonlar değil, on milyonlarca insan iş ararken; sabırsız insanlar bir günde, bir haftada, bir ayda kendilerine evde ek iş teklifi yapılmasını bekliyor.

YORUMLARDAN İŞ BULUN!

Haklı olarak bu siteminizi doğal karşılayabiliriz, fakat bazı insanlar her şeye rağmen evde ek iş yapacak personel aranmaktadır. Yorumlar bölümünde sizlere iş teklifi yapan kişiler ya da kurumlar bulunmaktadır. Ancak ziyaretçilerimizin yaptığı en büyük hatalardan birisi, yapılan yorumları okumamalıdır.

Evlere ek iş veren firmalar size mail adresiniz aracılığı ile direkt iş teklifi yapmayabilir, kendileri de yorumlar bölümüne iletişim bilgilerini bırakıyor. Siz değerli ziyaretçilerimiz lütfen sadece yorum bırakma alışkanlığından vazgeçin, beğendiğiniz işlerin altına iş ilanı bırakan kişi ya da kurumların da olduğunu fark edin. Örnek o kadar çok ki...

Biz site yöneticileri olarak yorumları onaylarken evde ek iş yapmak isteyen, eleman ihtiyacı olan evlere ek iş veren firmalar olduğunu görüyoruz.

EK İŞÇİ ARAYAN FİRMALAR...

İş başvuru sayısı çok yoğun olduğu için artık tek tek başvuru yapanlara, kendisine iş teklifi yapan ya da kendilerine uygun ek iş fırsatı sunan firmaların bilgilerini aktaramıyoruz.

Sizlerden  ricamız, birincisi çok aceleci olmayın.

İkincisi, sitemizin üst tarafındaki uyarılar bölümünün mutlaka okuyun.

NOT: Uyarılar mobil kullanıcılar için site içi arama ile bulunup okunmalıdır.

Masaüstü kullanıcılarımız ise sol üst tarafta uyarı yazan bölümü okuması gerekir.ekk

EK İŞ ARAYANLARIN DİKKATİNE!

Sitenize girip ek iş ilanları hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerin ilgilendikleri ek iş ya da diğer konular hakkında yaptıkları yorum veya iş başvurusu  çok önemlidir. İşe ilk adım olarak kabul ettiğiniz alttaki mesaj bölümüne iletişim bilgileri olan mail adresini konu içine yazmak gerekiyor. AKSİ HALDE  sizin iletişim bilgileriniz evlere ek iş veren firmalar tarafından görünmemektedir.

O halde yapmanız gereken; yorum yazdığınız alana, yani kendinizi anlattığınız bölüme mail adresinizi ayrıca yazmanız gerekmektedir! Yoksa sizin iletişim bilginiz başkaları tarafından görünmeyecektir. Sadece yöneticiler görebilir. Durum böyle olunca da siz yaptığınız iş müracaatlarında hiçbir cevap gelmediğini söyleyerek kendi kendimize üzülecek, bize de kızacaksınız.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bu durumun düzeltilerek dikkate alınması ve iyi bir başvuru yazısı hazırlanması çok önemlidir.

Bazı ek iş talebinde bulunan insanlar birkaç kelime ile ne söylediği anlaşılmayan mesajlar yazmaktadır. Sonra da kendisine cevap gelmiyor, diye sitemde bulunmaktadır. Bu şekilde ne sizin talebiniz dikkate alınır, ne de size iş teklifi yapılır.

Evde ek iş yapmak para kazanmak istiyorsanız önce sitemizin uyarı bölümünü mutlaka okuyun. Özel bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın! Sonra da siz gerekli işlere müracaatları yapın. Eğer nasibiniz varsa size Günün Birinde personel ihtiyacı olan firmalar mutlaka ulaşacaktır.

Hepinize sabır, hoşgörü, anlayış ve sağlıklı günler dileriz.

Ayrıca Gözatın

Lavanta Keseleme İşi

Lavanta parfüm yapımında da çok kullanılan bir bitkidir. Gerçekten çok güzel kokması, temizlik ve güzellik …

10 yorumlar

 1. Maddi durumdan dolayi esime yardimci olmak istiyorum evde yapmak için eldiven paketleme işini istiyorum Lütfen aramanızı bekliyorum iyi çalışmalar lütfen donus yaparsanız sevinirim

 2. Paketleme isi yapmak istiyorum boş zamanim oldukca fazla el yatkinligim fazlasiyla var elazigda ikamet ediyorum

 3. İstanbul Kadıköy ek iş yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler

 4. zonguldak merkezdeyim ek iş ietiyotum

 5. Esenler’de oturuyorum çok acil ise ihtiyacım var geri donusumunuzu bekliyorum

 6. Merhabalar,,,, Engelli evladım dolayısıyla evde yapabileceğim,paketleme,ambalajlama,süsleme v.s tarzı islere acil ihtiyacım var. İşin durumuna göre 5 kişiye kadar çıkabiliriz. Mersin Akdeniz çevik kuvvet yakınlarında ikamet etmekteyim. h.kutlar@mynet.com

  Acil donus olursa memnun olurum.

 7. İstanbulda oturuyorum evde iş arıyorum

 8. Kayseri feyzaer06@gmail.com lütfen dönüş yapın.

 9. İstanbul Ümraniye oturuyorum acil evde yapabileceğim ek ise ihtiyacım var 4 aylik çocuğum olduğu için dışarda calisyamiyorum bu işi 2 kişi yapacağız yardımcı olurmusunuz

 10. Rabia Bülbül

  Ev hanimiyim el becerim iyidir. Evde susleme paketleme isleri yapabilirim. 3 kisi ile ekip kurup isi zamaninda teslim ederim. Simdiden tesekkurler:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir