Sponsor Reklam

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da ise firmaların evde ek iş imkânına oldukça önem vermeye başladığı görülmektedir. Özellikle son zamanlarda bayanların evde ek iş ara yazarak paketleme işlerine oldukça yoğunluk verdiği yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Bayanların ev işlerinden özellikle çocuklarından kaynaklı olarak iş sorunu ortaya çıkmakta olup, bu şekilde tek maaş ile geçim sıkıntısına girmektedir. Aynı zaman da bayanlara da oldukça fazla boş zaman kalmaktadır. Bunun için evde ek iş arama imkânını değerlendirmek amacı ile yapılması gereken bellidir. Evde ek iş ara konusunda yapılan işler genellikle paketleme işi olup, paketlemenin birçok alanı bulunmaktadır. Bunlar örnek olarak bitki çayı paketlemeden, gömlek paketlemeye kadar uzamaktadır. Sizler de evde ek iş ara konusunda destek istiyorsanız yapmanız gereken sitemizin altında ki yorum kısmından işi aradığınızı belirtmeli ve bu şekilde sizler ile irtibata geçileceğini bilmenizi isteriz. İşe ihtiyacı olan kişiler için oldukça avantajlı paketleme işleri bulunmaktadır.

Ayrıca Gözatın

Türkiye Ek İş Veren Firmalar

Artık herkes kolaylıkla evde ek iş yaparak para kazanmaktadır. Burada en önemli faktör ise kesinlikle …

5 yorumlar

  1. Istanbul kadıköyde yaşıyorum evim bir odası paketleme montaj işi yapmak için müsait ilgilenenlerden cevap bekliyorum.

  2. ek işe ihtiyacımız var verilenişler itina ile yapılır

  3. Öğrenciyim yarı süreli bu işe ihtiyacım var

  4. Paketleme isi ve boncuk dizme

  5. Uşakda yasiyorum acikogretim universite ogrencisiyim tum gunum neredeyse bos geciyor aileme destek vermek istiyorum yardimci olursaniz cok memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir