Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Evde Düğün Şekeri İşi
Sponsor Reklam

Evde Düğün Şekeri İşi

Düğün şekeri işi

Hem para kazandıran hem de para kazanırken eğlendiren bir ek iş olan evde düğün şekeri işi yaparak sizlere de para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Düğün şekeri denildiği zaman doğal olarak insanların aklına nikah şekeri gelmektedir. Artık sadece nikah şekeri değil, her türlü farklı şekillerde evlerde paketlenerek satışa sunulmak için hazırlanmaktadır. Sizlere gönderilen şekerleri istenilen miktarlarda ambalajlara sararak hazır hale getirdiğinizde hem siz kazanacaksınız hem de eve düğün şekeri işi veren firmalar kazanacaktır.
Daha ziyade büyük şehirlerde rağbet gören bu ilk Türkiye'de ek iş arayan herkese havale edilmektedir. Yani illa ki Ankara İzmir, İstanbul, Adana, Bursa, Eskişehir, Konya gibi büyük şehirlerde yaşamak zorunda değilsiniz. Nerede olursanız olun sizlere de düğün şekeri işi gönderilmektedir. Siz işe ihtiyacınız varsa ve çalışmak istiyorsanız ailenize destek çıkmak rahatlamak mutlu olmak çocuklarınıza harçlıklarını kartlarınızın borcunu kolay ödemek ev kirasını ödemek faturaları ödemek için ek gelir arıyorsanız. evde düğün şekeri işi yapmanızı tavsiye ederiz.

Bu işin 7'den 70'e herkes rahatlıkla yapabilir. Bilhassa ev hanımları öğrenciler ve emekliler oturdukları yerden bu işi yapabilirler. Özellikle nikah şekeri olarak daha fazla talep görmektedir. Size gönderilen çuvalları yine size gönderilen minik poşetlerin içine belli sayıda paketleyerek hazır hale getirmeniz gerekmektedir.

Evde düğün şekeri işi nasıl yapılır?

Sizlere parça başı ödeme yapılacağı için gönderilen badem şekerlerini paketlere yerleştirmelisiniz. Böylece çuval bittiği zaman yaklaşık 1000 lira civarında gelir elde etmiş olacaksınız. Bu işi de ister tek başınıza ister ailedeki diğer üyelerle birlikte yapabilirsiniz. Elbette size gönderilen malzemeleri birazcık tasarım gücünü kullanarak farklı şekillerde hazırlamanız istemeyecektir. Yani bütün şekerler aynı şekilde paketlenmesi gerekir. Eğer sizde bu işten kar etmek para kazanmak düşüncesi içinde iseniz evde düğün şekeri işi almak için firmaların sizinle iletişime geçmesi gerekir. Bunun da en kolay yollarından birisi internette sorgulamak bu işi bulmak ancak iş arayanlarla işverenleri buluşturan sitemizin altındaki mesaj panosunun doldurabilirsiniz. Böylelikle evlere nikah şekeri işi veren firmalar sizin bıraktığınız iletişim bilgilerinden size ulaşacak, size iş teklifi yapacaktır. Bunun için telefon numarası bırakmanıza gerek yok, çünkü telefon numaraları bazı kişiler tarafından amacı dışında alınabilmektedir. Sadece mail adresini bırakarak sizlere dönüş yapılabilir. Böylece güvenli bir başlangıç yapmış olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çocuk Bakma İşi

Evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak yaygın olarak yapılan bir evde ek iş imkanıdır. Çalışan …

27 yorumlar

  1. Kahramanmaraş da oturuyorum elim cabuk tur ise ihtiyaç ım var

  2. Bu ise ihtiyacım var cok becerikliyim yapabilirim hızlıdır elim

  3. Merhaba lar evde düğün şekeri paketleme yapımı tam bize göre bir iş biz 4 kişilik bir grubuz ve eş, dost,akraba ve kendi düğünlerimizde nikah şekerlerini biz hazırlıyoruz elimiz çok yatkın ve pratik olumlu dönüp beraber çalışırsak eğer memnun kalırsınız.karşılıklı memnun olursak sayımız çoğalacak sizden olumlu dönüş bekler teşekkür ederim.Kolaygelsin

  4. Evde düğün şekeri yapabilirim

  5. Esra Yıldırım

    Evde düğün şekeri işi yapmak istiyorum

  6. İki çocuğum var ve çok ihtiyacım var işe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir