Sponsor Reklam

Evde Düğme Paketleme

Evde yapılabilecek olan birçok paketleme işi vardır. Bu işlerden evde düğme paketleme işi en kolaylarından biridir. Herkes yeni giysilerin düğmelerinin sağlam dikilmediğinden şikayet eder. Yeni alınan giysilerde düğmeler çabuk kopar ve kaybolmuşsa aynısını bulmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle bir düğmeli giysi alındıysa kullanmadan önce düğmelerini sağlamlaştırmakta fayda vardır.

Düğmeli giysiler aldığımızda iç tarafa dikilmiş yedek bir düğme olduğunu görürüz. Bu yedek düğmeleri saklamak önemlidir. Firmalar tarafından evde ek iş olarak verilen düğme paketleme işi bu yedek düğmeler içindir. Son derece kolay ve hızlı yapılabilecek bir iştir. Tek yapmanız gereken kutularda gelen düğmeleri tek tek küçük çıtçıtlı poşetlere yerleştirmektir. Düğme paketleme işi veren firmalar adeti çok yüksek siparişler verirler. Firma sizden ortalama 450.000 adet düğme paketlemenizi isteyecektir. Bu adet çok yüksek görülse de çayınızı yudumlarken yapabileceğiniz bir iştir. Evde yaşayan başka aile bireyleri, hatta çocuklarınız bile bu işte size yardımcı olabilir. Firmanın sizden beklediği düğmelerin eksiksiz olarak ve vaktinde teslim edilmesidir.

Ayrıca Gözatın

Evde Saat Paketleme İşi

İnsanlar Türkiye ekonomisinden zarar görmekte olup, aldıkları maaşlar yaşadıkları yere göre yeterli gelmemektedir. Birde bunların …

71 yorumlar

  1. acil paketleme işi arıyorum elim çok hızlı kayseri talasda yaşıyorum

  2. lütfen 3 kişiyiz işe ihtiyacımız var talas kayseri

  3. lütfen çok acil işe ihtiyacım var 3 kişiyiz elimiz hızlı lütfen geri dönüş yapın teşekkürler

  4. Uşak’ta yaşıyorum elim son derece hızlıdır her türlü paketleme işini yapabilirim lütfen geri dönüş yapın

  5. Evde paketlemw isi yapabilirim

  6. Lutfen acil ewde paketleme veya boncuk isi ariyorum sapancadayim acil lutfen

  7. Kütahyada öğrenciyim. Yurtta kalıyorum ve paraya ihtiyacım var. Verilen sürede yetiştirebilirim cok kişiyiz. Geri dönüs yaparsaniz sevinirim.

  8. Aliağa da oturuyorum düğme paketleme işini yapmak istiyorum verilen sürede işi tamamlarım titiz çalışırım. İlgilenirseniz sevinirim.

  9. Elim her türlü işe yatkın dönüş bekliyorum lütfen

  10. Evlere ek is veren firmalardan is istiyorum.Kocaeli kartepe de yaşiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir