Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Düğme Paketleme İşi 
Sponsor Reklam

Evde Düğme Paketleme İşi 

Evde ek iş yapmak ve ailesine destek olmak isteyenlerin farklı bir ek işe imza atmak için fırsat yollamasını biliyoruz. İşte sizlere evde düğme paketleme işi fırsatı veriyoruz. Ailenizin geliri yeterli değilse ve işe ihtiyacınız varsa para kazanmak istiyorsanız bu süper ek işi yaparak ailenin geçimine katkı sağlayabilirsiniz. Aile çalışacak kişi fazla kişi ek iş yapıp para kazanma fırsatı sağlıyorsa sizlere bu eğlenceli renkli sevimli işi tavsiye ederim.

Evlere ek iş veren firmalar sizlere kolay geçirmenin yollarını öğretiyorlar. Bu sayede siz de istediğiniz şekilde para kazanacaksınız ve kimseye eyvallah etmeyeceksiniz. Kimseden borç para istemeyeceksiniz. Kredi kartınızı ev kiranızı rahat rahat ödeyeceksiniz.

[caption id="attachment_1036" align="alignleft" width="298"] Düğme Paketleme İşi  Düğme Paketleme İşi[/caption]

Evde düğme paketleme işi yaparak nasıl para kazanırım?

Bu işi yapmak isteyenlerin biraz sabırlı olması gerektiğini peşinden gelmesi gerekir. Çünkü küçük ve zahmet gerektiren bir iş olduğunu hatırlatalım. Evlere düğme işi veren firmalar sizden 250 bin tane düğmeyi paketlemenizi isteyecek. Evde Düğme Paketleme İşi  için beşerli, onlarla poşetlere düğme yerleştirmeniz gerekir. Böylece biraz yorucu, stresli ve zahmetli bir iş olacak fakat bu iş için de iyi bir gelir elde edeceğinizi söyleyince bütün yorgunluğumuz gidecek.

Evde Düğme Paketleme İşi ne kadar para kazandırır

Paraya ihtiyacı olanların yapabileceği sabırlı ve metanetli insanların paraya gerçekten çok ihtiyacı varsa bu işi almasını tavsiye ederiz. Çünkü 2000 ile 2500 lira arasında ek gelir fırsatı sunan bu iş, sizlere ayda düşünemeyeceğiniz kadar, hatta sabit maaş kadar para kazanma fırsatı vermektedir.

Evde düğme paketleme işine nasıl başvurulur

Eğer çok borcumuz varsa dar gelirli iseniz, ailenin geçim sıkıntısı varsa ve çok para kazanmak istiyorsanız bu fırsatı iyi değerlendirmemiz gerekir. Çünkü herkes bu işi kolay kolay yapamıyor. Bir kere bu işe başlayıp yarıda bırakanlar olduğunu biliyoruz. Sizler eğer sabırlıyım ben, ne olursa olsun yaparım diyorsanız, alttaki yorum bölüme adınızı, soyadınızı ve yaşadığınız bölgeye mail adresinizi ve çalışma sürenizi ya da kaç kişi olduğumuzu yazarsanız, evlere düğme paketleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçip iş teklifinde bulunacaklardır.

Ayrıca Gözatın

Anket Doldurma İşi

Üretici firmalar veya hizmet sektöründe çalışan firmalar sundukları ürünün halk tarafından nasıl görüldüğünü öğrenmek ister. …

1.054 yorumlar

  1. Merhaba ben Zehra. Evliyim aileme destekte bulunmak istiyorum. Evde süsleme, paketleme gibi işler yapmak istiyorum. Evde sipariş alıp bu şekilde çalışıyorum. Eğer sizde bu şekilde bir iş imkanı varsa benimle irtibata geçebilir misiniz?

  2. Evde düğme paketleme işi istiyorum. Ben Balıkesir/Bandırmada oturuyorum. 4 kişi bir ekibim var

  3. İzmir çiğlide ikamet etmekteyim iki kişiyiz bende bu işi yapmak isterim

  4. Pelin Kılınç

    Evde düğme paketleme işi istiyorum bursada yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir