Sponsor Reklam

Evde Davetiye Katlama İşi

Nişan, nikah ya da sünnet. Hepsinde konukların çağrılması için davetiye gönderilir. Bu dönemler kişilerin en telaşlı oldukları dönemdir ve ekstra hiçbir işle uğraşmak istemezler. Davetiye siparişleri verilip davetiyeler hazırlandıktan sonra, davetiyelerin katlanıp zarfa konması gerekir. Firma bu katlama ve zarfa koyma işini evlere dağıtarak yaptırır. Böylece evde davetiye katlama işi ev kadınlarına bir kazanç kapısı olur.

Firmalar bu işleri evlere dağıtırken bir beklenti içinde olurlar. İşlerin düzgün yapılması ve vaktinde yetiştirilmesi gerekir. Bu nedenle eğer bu işlerde devamlılık olsun isteniyorsa firmanın beklentilerini karşılamak gerekir. Firmalar bütün malzemeleri evinize kadar getirerek size evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Sipariş alınırken ne kadar mal çıkarabilme kapasiteniz olduğunu bilmeniz gerekir. Zamanında teslim etmezseniz firma sizinle çalışmayı bırakacaktır. Davetiye siparişi veren etkinlik sahipleri, davetiyelere isim yazmakla uğraşmak istemeyebilir. Bunu sipariş verdikleri firmaya belirtir ve bir de davetli listesi bırakırlar. Firma size davetiyeleri teslim ederken zarfa koyduktan sonra davetlinin ismini yazmanızı da isteyecektir. Bu iş ekip çalışmasına uygundur.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Pamuğu Paketleme İşi

Makyaj yapan insanların, özellikle yatmadan önce makyajlarını temizlemesi şarttır. Yoksa cilt hava almaz ve bozulur. …

27 yorumlar

  1. Istanbul Kadıköyde oturuyorum davetiye katlama işi yapabilirim

  2. EKİP OLARAK VARIZ ELİMİZ HIZLI VE DENEYİMLİYİZ

  3. Evde yapabileceğim ek iş arıyorum

  4. evde davetiye katlama işi yalova

  5. Ankara mamakta oturuyorum yazınızı gordum dönüş yaparsanız çok sevinirim her türlü el işini yaparım eşim işten cıktı paraya ihtiyacımız var lütfen dönüş yapın çok ihtiyacım var

  6. bu iş için yardımcı olursanız çok sevinirim istanbul da yaşıyorum

  7. 2 tane ufak cocugum var ve evde yapabilecegim is ariyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir