Ev / Evde ek işler / Evde Conta Paketleme İşi
Sponsor Reklam

Evde Conta Paketleme İşi

Conta paketleme işi

Ek iş Ara web sitesi paraya ihtiyacı olan insanların yardımına koşmaktadır. Sizlere yeni kolay çok para kazandıran evde iş fırsatlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer de evden oturduğunuz yerden boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanma imkanı sunan conta paketleme işi hakkında bilgilendirme yapacağız. Evlerde musluklarımızın su kaçırmaması için bağlantı aralarına yerleştirilen plastik contaların belli sayılarda paketlenerek satışa sunulması gerekmektedir. Conta üretici firmalar binlerce milyonlarca ürettikleri plastik çantaları düzgün bir şekilde poşetlere yerleştirecek elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle yoğun ihracat ve iç pazar ihtiyacını karşılamak amacıyla evde conta paketleme işi yapacak olan elemanlar aranmaktadır. Bu elemanlar isteğe göre ek iş fırsatını değerlendirebilir. Firmalar evden bu işi yapacak zamanı değerlendirecek Türkiye'nin her yerinden insanlara conta paketleme fırsatı vermektedir.

Conta paketleme işi nasıl yapılır

Evlere conta paketleme işi veren firmalar tarafından gönderilecek olan binlerce çantaların belli bir düzen içerisinde istenilen sayıda minik poşetlere yerleştirilip ambalajın kapatılması gerekmektedir. Hazır ambalaj kutularının içine tek tek ortası delikli olan plastik çantaların yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu işi herkes kolayca yapar. Bilhssa öğrenciler, emekliler ve ev hanımları bu işi kaçırmayın. Standart musluk çantalarının paketlenerek sizlere para kazandıracağını duyunca sizler de çok mutlu olacaksınız. Hele bu işi firmalardan alırsanız ve yaparsanız para kazanacak daha da mutluluğumuz artacak.

Unutmayın aldığınız işi verdiğiniz süre içerisinde tamamlayıp teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde firmalar sizlerle bir sonraki iş teklifini yapmazlar ve para kazanamazsınız.

Evde conta paketlemek istiyorum

Conta üretici firmaların ihtiyaç duymaları durumunda personel ihtiyacını karşılamak amacıyla sizlerle iletişime geçmesi için konu altındaki iş başvurusu formunu doldurarak sıraya girmeniz gerekmektedir. Böylece yoğun ihtiyaç olursa sizlerin yazdığınız bilgilere dayanarak firmalar sizinle iletişime geçebilir. Böylece evde ek iş fırsatı yakalayarak siz de paralı rahat günler görürsünüz. Hepinize bol kazançlı bereketli günler dileriz. Diğer evde yapılan işler hakkında bilgi alın ve hepsine müracat edin. İş alma şansınız yüksek olsun. Herkesin rahatça yapacağı conta paketleme işi iyi bir fırsattır.

Ayrıca Gözatın

Ihlamur Paketleme İşi

Firmaların evlere verdiği işlerden biri de ıhlamur paketleme işi olmaktadır. Kış aylarının başlaması ve grip …

18 yorumlar

 1. Evde contalama yapabilirim yaş 27 /sakarya

 2. zeliha turalıoğlu

  sakarya hendekte oturuyorum ihtiyaç durumunda iletişime geçerseniz sevinirim

 3. bu işe gerçekten ihtiyacım var sürekli evdeyim ve yardımcı olucak 2 arkadaşım daha var lütfen geri dönüş yapın ivedilikle işleri teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

 4. evde 3 kişiyiz hızlıca yapıp teslim ederiz bolca bol vaktimiz var.İzmir Bayraklı

 5. Bu işi yapabilirim iki kişiyiz donersiniz sevinirim

 6. Yeter Şenoğlu

  Boş zamanım çok olduğu için bu işi yapabilirim
  Bursa

 7. Abdullah öner

  Dönerseniz sevindirim ihtiyacım var

 8. Ben bu işi istiyorum,boş vaktim çok evde iş yapabilirim .Konya Selçuklu
  Lütfen irtibata geçebilirseniz bekliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir