Sponsor Reklam

Evde Buzdolabı Süsü Yaparak Para Kazanma

Evde buzdolabı süsü işi, evde buzdolabı süsü yaparak para kazanmak, buzdolabı süsü işi nasıl yapılır? Buzdolabı süsü yapmak istiyorum. Diyorsanız..
Ek iş yapmak isteyen insanların farklı alternatif aradıklarını biliyoruz. Bunlardan birisi de el becerileri gelişmiş olanların evde buzdolabı süsü yaparak para kazanmak fikri oldukça iyi gelebilir. Çalışan çalışmayan herkesin mutlaka ek gelire ihtiyacı vardır. Bu sebeple ailesine ek gelir sağlamak isteyen bay, bayan, emekli, öğrenci herkesin kendi imkanları ölçüsünde ek iş yaparak para kazanma fırsatını değerlendireceğini biliyoruz. Sizlerde geçinmekte zorlanıyorsanız buzdolabı süsü yaparak para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Buzdolabı süsünden nasıl para kazanılır?

Bu işi yapmak biraz hobi olarak düşünülmesi gerekir. Çünkü farklı düşünen tasarım becerisi güçlü olan kişilerin, süslerle arası iyi olan kişilerin daha fazla para kazanacağını söyleyebiliriz. Sizler de biliyorsunuz ki buz dolaplarının üzerinde farklı şekillerde süslü eşyalar bulunmaktadır. Bunlar genelde mıknatıslı ve buzdolabı üzerine kolayca yapışan türlerdendir. Bu işten  para kazanmak sanıldığı kadar zor değildir. Buzdolabı süsü nasıl yapılır? Kendi zevkinize, imkanlarınızı, yeteneklerinize paralel olarak farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Daha sonra altını dondurarak altına yuvarlak mıknatıs parçalar yerleştirip güzel bir görüntü verebilirsiniz. Yaptığınız buzdolabı süsünü öncelikle hediyelik eşya satan firmalarla görüşüp satabileceğiniz gibi internet ortamında sanal mağaza açarak müşterilere ulaşabilirsiniz. Beğenenler size ulaşacaktır.
Yaptığınız çalışmaların resimlerini çekerek altına da uygun bir fiyat yazıp buzdolabı süsü işi size para kazandırabilir. İşe nasıl başlamak gerekir? Evde oldukça fazla boş zamanınız varsa ya da hafta sonu evde zamanımızı değerlendirmek isterseniz aile bütçesine katkı sağlamak istiyorsanız o zaman buzdolabı süsü işi sizin için oldukça karlı ek gelir fırsatı sunacaktır. Buzdolabı süsü yapmak isteyenlerin hayal gücü, el becerileri oldukça gelişmiş olması gerekir. Sadece el becerileri hayal gücü gelişmiş olanlar bu işten anlamayanlar da YouTube gibi video kanalları sayesinde işi öğrenmeleri zor değildir. Evlere buzdolabı süsü işi veren firmalar da sizlere gerekli malzemeleri göndererek nasıl yapılacağını anlatarak bu şekilde de çalışabilirsiniz. Buzdolabı süsü yaparak para kazanmak isteyenlerin sitemizin yorum bölümüne bu işi yapmak istediğini belirten yorum yazması gerekir. Evlere bu işi veren firmalar sizinle iletişime geçecek. Böylece buzdolabı süsü yaparak nasıl para kazanılır öğreneceksiniz. Sizlere de bol kazançlı günler diliyoruz. Unutmayın birkaç cümle yazarak sizlerde iş teklifi alabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

20 yorumlar

 1. Merhabalar bende yapmak istiyorum lutfen yorumuma donun degerli insanlar

 2. Muğla bodrumda oturuyorum ev bütçesine katkı sağlamak istiyorum bana dönerseniz sevinirim

 3. evde iş yapmak istiyorum. pendik uydukentte oturuyorum. geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 4. Ev hanımıyım işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. İzmir/Buca

 5. Her Turlu paketleme is yazarim acil ihtiyacin var Istanbul beykoza oturuyorum fatma

 6. İstanbul Kağıthanedeniz 3 ve ya 4 kişi olabiliriz.Aynı evden her işi yapabiliriz 🙂

  0542 578 38 30

 7. Evde ek ise ihtiyacim var. Istanbul kartalda oturuyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

 8. Bende yapmak istiyorum

 9. ek is istiyorum ne olursa yaparim

 10. Her türlü paketleme işi yaparım acil ihtiyacım var ise lütfen donun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir