Sponsor Reklam

Evde Boncuk İşi

Hanımların çok sevdiği bir iş olan evde boncuk işi 2017 yılında da oldukça kazançlı ve eğlenceli ek işler arasında yer almaktadır. Sizler de evde boş zamanlarını değerlendirmek için kurdele kesip minik, minik zevkinize göre farklı şekillerde aksesuarlar yaparak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Süs eşyaları satan firmalar, düğün organizasyonu yapan tekstil firmalar, bu işi evde boş duran hanımlara vererek hem kendileri hem de evde oturarak para kazanmak isteyenlere fırsat tanımaktadır. Çok kolay ve eğlenceli bir ek iş fırsatı olan boncuk dizme işi size oturduğunuz yerden para kazanma fırsatı vermektedir. Kadın, erkek herkes bu işi yaparak kendine birazcık nefes alma şansı tanıyabilir. Sadece evde boş duran hanımlar değil, üniversite öğrencileri de harçlıklarını çıkarmak için bu işi rahatça yapabilir. Alacağınız ücret ise performansınıza bağlı olarak değişecektir. Ancak ayda minimum 500 lira kazanabileceğinizi tahmin ediyoruz. Günde ortalama 3 saat çalışıp 500 lira kazanmanın garanti olduğunu söyleyebiliriz. Siz de evde boş durmaktan sıkılıyorsanız, farklı bir ek gelir fırsatı yakalamak için araştırma yapıyorsanız, el becerileriniz de müsaitse bu fırsatı değerlendirmeniz gerekir. Bilhassa hediyelik eşya işi yapan firmalar boncuk işini yaptırmak için çok sayıda insan aramaktadır. Başta süslemeler, tesbih dizmeler, abiye, elbise, dantel, bileklik için yapılan, oldukça fazla rağbet ve talep gören boncuk dizme işi size de ek kazanç getirerek, rahat nefes almanıza yardımcı olacaktır.

Evde Boncuk İşi Veren Firmalar

Evde boncuk işi veren firmaları bulmak için yapmanız gereken internette birazcık sörf yaparak eve ek iş veren firmaları bulmak sonra onlarla iletişime geçerek kendinizin ne kadar zamanda nasıl yapacağınızı ne kadar yapabileceğinizi forum iletişim formlarına yazıp göndermenizdir. Gerekirse farklı iletişim kanalları'nı kullandığınız zaman daha hızlı geri dönüş olacağını unutmayınız. Boncuk işi farklı ve özgün düşünenlerin daha çok para kazanacağı ve işinde devam edeceği sanatsal yönü olan bir iştir. Bu sebeple eğer kendinizi biraz farklı düşünen biri olarak kabul ediyorsanız, şansımızın yüksek olduğunu unutmayınız. Eğer sosyal medyayı kullanmayı biliyorsanız kendinize oluşturacağınız hesaplarla reklam vererek yaptığınız özgün çalışmaların resimlerini yayınlayıp daha çok iş bulabilirsiniz. Eğer bu konuda yetersiz olduğunu düşünüyorsanız siz de üzülmeyin araştırma yaparak farklı tasarımları öğrenip, siz de onlardan esinlenip güzel işler çıkarabilirsiniz. Böylece evde ek iş olarak kurdele yapıp oldukça fazla ek gelir elde edebilirsiniz. Ek iş veren firmaları araştırmak için sitemizin ilgili kategorisini araştırmanızı oradan kendinize uygun işler bulmanızı tavsiye ederiz. Evde boncuk işi için cep telefon numaranızı paylaşmadan yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

85 yorumlar

  1. köteklide ikamet ediyorum ek işe ihtiyacım var …

  2. Merhaba egitim planlarim icin para biriktiyorum. Verdigi sozleri tutan, teslim tarihlerine riayet eden,caliskan biriyim. Pasta susleme, seker hamurundan dekoatif sus yapimi, yilbasi suslemeleri vs islerde guzel seylere imza attim. Donus yapmanizi bekliyorum. Saygilarimla

  3. Merhaba egitim planlarim icin para biriktiyorum. Verdigi sozleri titan, teslim tarihlerine riayet eden,caliskan biriyim. Pasta susleme, seker hamurundan dekoatif sus yapimi, yilbasi suslemeleri vs islerde guzel seylere imza attim. Donus yapmanizi bekliyorum. Saygilarimla

  4. Merhaba Ankara’da üniversite öğrencisiyim. Harçlığımı çıkartmak istiyorum bu ise ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir