Sponsor Reklam

Evde Antep Fıstığı kırma işi

Antep fıstığı kırma işi yeni iş fırsatları arasındadır. Son ziyaretçiler evde ek iş fırsatlar,sürekli değişkenlik göstermektedir. Son olarak evde Antep fıstığı kırma işi evde ek iş yapmak para kazanmak isteyenlerin ilgisini çekmiş. Bu sebeple de evlere iş veren firmalar bu fırsatı değerlendirmek isteyenlere olanak tanımaktadır. Siz de boş zamanlarınızı değerlendirmek para kazanmak ailenize destek olmak istiyorsanız Antep fıstığı işine ilgi duyabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak sizlere gerekli açıklamayı hemen yapalım.
2016 yılında en çok merak edilen ve en çok para kazandıran işler arasında yer alan bu işi yapmak için hemen siz de konu altına mesaj bırakın ve evde fıstık işi yapmak için sıraya girin, firmalar bu işin düzgün temiz yapılmasını istemektedir.

Antep Fıstığı kırma işi ne kadar kazandırır

Kendine güvenen sabırlı olan ve paraya ihtiyacı olan insanların evlere fıstık gönderen firmalarla iletişime geçerek ayda 2 bin liradan az olmamak üzere para kazanmasına fırsat verilmektedir. Sizlere çuvallarla getirecek olan   fıstıkları itina ile kırmanız gerekecek sizlere kırmanız için gerekli kırma araç gereçleri verilecek ve sizden istenen süre içerisinde fıstıkları teslim etmeniz gerekiyor. Ancak burada tipsiz davranılması dikkat edilmesi gereken önemli bir konu bulunmaktadır. Fıstıklar çok değerlidir ve kırarken tüketilirse bu zarar sizden hesabınızdan kesilir ve sizinle bir anlaşma yapılır. Gönderilen fıstıklar tahmini olarak kaç kilogramdan ne kadar çıkacak, fıstık içi çıkacak evlere fıstık işi veren firmalar tarafından bilinmektedir. Bu sebeple çoluk çocuk fazla olan ailelerin dikkatli davranması kar edeyim derken zarara uğramaması gerekir. Evde fıstık kırma işi için nasıl başvuru yapmalıyım diye düşünenlere hemen hatırlatalım. Evde ek iş fırsatları bizim gibi ek iş tanıtımı yapan sitelere bırakılan mesajları değerlendiren firmalar tarafından verilmektedir. [caption id="attachment_1087" align="alignleft" width="238"]Evde Antep Fıstığı kırma işi Evde Antep Fıstığı kırma işi[/caption]
Siz de bu işi yapmak istiyorsanız konu altına adınızı soyadınızı yaşadığınız yeri kaç kişilik ekip olduğumuzu ve tecrübelerinizi aktaran bilgiler yazmalısınız. Böylece sizlere ulaşacak olan firmalar para kazanma fırsatı verecektir.

Antep Fıstığı kırma işinden iyi bir gelir elde ederek ailenizin borçlarını ödemesine taksitlerini kredi kartlarını kolaylıkla karşılamasına yardımcı olacaksınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

14 yorumlar

  1. Ben yapmak istiyorm ulaşırsanız sevinirim

  2. Bende daha önce yaptım için bu isi istiyorum ulasirsaniz sevinirim çok ihtiyacım var 05304997785

  3. Merhaba, Hatay’da özenli ve hızlı çalışan 3 ev hanımıyız. Bu işte çalışmak isteriz.

  4. Çok ihtiyacım var bu işe. Ararsanız cok sevinirim 05537432617

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir