Sponsor Reklam

Evde abiye süsleme işi

Abiye süsleme işi

Ailesine destek vermek isteyen ev hanımlarının çok hoşuna gidecek evde abiye süsleme işi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Özellikle büyükşehirlerde kıyafet abiye dikişi yapan firmaların sunduğu bu ek iş sayesinde sizler de önemli gelirler elde edebilirsiniz. Evlere abiye işi veren firmalar ihtiyacı olan insanlarla iletişime geçerek bu işi gönderiyor. Hem kendileri ucuz işgücünden yararlanıyor hem de çocuklarına evine destek olmak isteyen hanımlara fırsat doğuyor. Abiye kıyafetler biraz ilgi özen ve tecrübe gerektiren uğraş gerektiren özel kıyafetlerdir. Bu sebeple sadece seri üretimden çıkararak satışa sunulmuyor. Abiye kıyafet diken firmalar sonrasında gerekli düzenlemeleri yapıyor. Bazı abiyelerin de özel taşlarla boncuklarla süslenmesi gerekiyor. İşte siz yetenekli bayanların burada devreye girmesi gerekiyor. Çünkü el emeği göz nuru işçilik gerekmektedir. Farklı modellerde piyasaya sürülen abiyelerin boncuk, pul ya da  taş ile özenerek satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple zahmetli ancak bol kazançlı bir ek iş istiyorsanız sizler de evde abiye süsleme işi yapabilirsiniz.

Abiye süsleme işi nasıl yapılır

Her şeyden önce süslemeye adliyelere kıyafetlere renklere tasarıma meraklı olmanız gerekmektedir.  Evlere abiye işi veren firmalar evde çalışmak isteyen genç kız veya ev hanımlarının bu işleri rahatça yapabileceğim bildikleri için onlara para kazanma fırsatı sunmaktadır. [caption id="attachment_2468" align="alignleft" width="300"]süsleme işi süsleme işi[/caption] Eğer bu konu hakkında fazla bilgimiz yoksa evlere abiye işi veren firmalar sizlere kısa bir eğitim veriyor. Yani abiye kıyafetleri nasıl süslenmesi, nasıl hazırlanması gerektiğini öğretiyorlar. Böylece siz de işi nasıl yapacağınızı birazcık öğrenmiş oluyorsunuz. sonrasında Aynı işlemi bütün kıyafetleri uyguluyorsunuz. Elbette bazı durumlarda tasarım değişikliği süsleme değişikliği istenebilir. Evde abiye işi yapma düşüncesinde iseniz sizlerinde evlere bu işi veren firmalar ile iletişime geçmesi gerekir.

 Evlere abiye işi veren firmalar

Unutulmaması gereken en önemli konulardan birisi abiye kıyafetler özel günlerde giyilen pahalı cinsi vardır. Bu sebeple firmalar her abiye süsleme ücretini farklı ücretlendirilir.

Evde abiye işi yaparak ne kadar kazanırım

Süsleyeceğiniz her abiye kıyafet için ortalama 50 TL kazanabilirsiniz. Bu, günde yaklaşık bir kıyafet süsleme anlamına gelmektedir. İşinizi temiz, düzgün yaparsanız evlere abiye süsleme işi veren firmalar sizinle sürekli çalışır. Ancak baştan savma yaparsanız hem ilk işiniz olur, hem de son işiniz olur diye söyleyebiliriz.

Evde abiye süsleme işi yapmak istiyorum

Bu işi almak isteyenler firmalarla iletişime geçmek için konu altına bu işi yapmak istediğini belirten ve içinde iletişim bilgisi mail adresi olan başvuru formunu doldursun. Firmalar sizi bilgilendirecektir. Size haber verecektir. Uyarımızı okumanız gerekiyor.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

25 yorumlar

  1. Slm İstanbul beykozda oturuyorum .meslek lisesi giyim teknolojisi mezunuyum abiye işi islemesi yapabilirim

  2. Merhaba adim yagmur adana cukurovada yasiyorum 2 yildir izmirde bu isi yapiordum ama adanaya tasindim devam etmek istiyorum 4 kisilik bir ekibimiz cok iyi tecrübelerimiz ve referansimiz var iletisime gecerseniz sevinirim

  3. Sultanbeyligide oturuyorum abiye işi istiyorum geri dönerseniz sevinirim

  4. Merhaba daha önce abiyeişiyapiyordum 5kişiyiz işistiyorum bana geri dönerseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir