Sponsor Reklam

En Kazançlı Bayilikler

 En karlı bayilikler veren firmalar

Para kazanmanın en mantıklı yollarından biriside kendi işinizi kurarken fazla masraf yapmadan en karlı bayilikler veren firmaların sunduğu avantajlar kullanmaktır. Günümüzde sistem bayilikleri alarak hazır işletme sahibi olma üzerine dayanmaktadır. Her türlü alt yapısını hazırlayan büyük firmalar Franchise ya da bayilik adını verdikleri sistemle farklı kişilere de para kazanma fırsatı sunmaktadır. Elbette bu işi yapmak için birazcık araştırma yapmak şarttır. Bütün bayilik veren firmalar herkese para kazandırmayabilir.

En kazançlı bayilik veren firmalar hangileri

En karlı bayilikler nedir, bilmekte fayda var. Özellikle gıda ve giyim ürünleri satan bayilikler almak için ince eleyip sık dokumak şarttır. Oldukça fazla bayilik alma imkanı bulunmaktadır. Hemen hemen her firma bayilik satış konusunda kendilerini tescil ettirerek bayilik satışı gelirler ile elde etme yolunu kullanmaktadır. Fakat Türkiye'de irili ufaklı oldukça fazla firma bulunmaktadır. Bayilik veren firmaların kazançlı olanlarını elemek zorundasınız.

Bazı bayilikler oldukça fazla kazanç fırsatı verirken bazı bayilik veren firmalar ise sizi hüsrana uğratabilir. Farklı sektörlerde bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve sunduğu avantajları iyice araştırmak gerekmektedir.

En kazançlı bayilikler hangileridir, nereden bulunur, ne kadar kazandırır, bunları analiz etmekte fayda var genç girişimcilerin en karlı bayilik fırsatları değerlendirerek yeni iş kurmalarını tavsiye ediyoruz. Böylece hem kendileri kazanacak hem de istihdam sağlayarak insanların para kazanmasına vesile olacaklardır. Ayrıca ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacaklardır.

[caption id="attachment_1575" align="alignright" width="300"]Franchise veren şirketler Franchise veren şirketler[/caption]

En karlı bayilikler hangileri

En karlı bayilikler hakkında bilmeniz gereken önemli konular ise şunlardır. Bayilik veren kazançlı firmalar sizlere önemli avantajlar sunmalıdır. Bu avantajlar neler olmalıdır.

Bayilik veren firmaların sunduğu avantajlar

  • Size kazandıracak olan firmanın vizyonu geniş olmalıdır.
  • Geleceğe yönelik atılımlar yapmalı kar zarar oranlarında büyüme sağlamalıdır.
  • Kazanç ve çay yapma konusunda bayilik veren firmanın köklü fizibilite çalışmaları yapılmalıdır.
  • Reklam ve Pazarlama teknikleri konusunda ülke şartlarına göre planlama yapması gerekmektedir.
  • Kazançlı bayilik veren firmanın kar oranları, ülke şartlarındaki konumu yeterli olmalıdır.
  • Ana firmaya bağlı olacak bayilik sisteminde aylık bazda, yıllık bazda ne kadar kar elde ettiği araştırılmalıdır.
  • Bayilik alınması düşünülen firmanın bölge seçimi karlı avantajlar sunmalıdır.

En çok kazanç sağlayan karlı yatırım

Bütün bu saydığımız kriterleri en iyi şekilde sunan firmalar doğal olarak sizlere de kazanç sağlayacaktır. Türkiye'de en çok kazanç sağlayan karlı yatırım bayilik olarak göze çarpmaktadır. Elbette çok kazandıran firmaların bayiliklerini almak en mantıklı olanıdır. Bu durumda doğrudan Bütçe ile alakalıdır.

Çok kazandıran firmaların bayilik Franchise ücretleri de oldukça yüksektir. Yani ne kadar ekmek o kadar köfte hesabına göre, ne kadar çok bayilik ücreti öderseniz, o kadar çok kazancını garanti eden büyük firmaların bayiliğini alma şansımız yüksek olacaktır.

Bayiliğini aldığınız firmanın sadece bayilik ücretini ödemek yetmez. Aynı zamanda açtığınız mağazanın dükkanın çalışanlarının maaşı, kira giderleri ve diğer masraflarını önemli bir yekün teşkil edeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bunun için de oldukça fazla kredi limitiniz olması şarttır.

En kazançlı bayilik veren firmaların yatırım karlılığı, cari oranı, net kar marjı, satış tutarı, geçmiş dönem satış rakamları, brüt kar marjı incelenmeli ve size para kazanma fırsatı sunanların bayiliğini almak için çaba harcanmalıdır.

Ayrıca Gözatın

Tesettür giyim bayilik veren firmalar

Ülke yönetimindeki anlayış sebebiyle giyim tarzı değişmeye başladı. Tesettür giyim bayilik veren firmalar bu paralelde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir