Ev / 5N1K / En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?
Sponsor Reklam

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?

En çok avantaj sunan kredi kartı hangisidir?

Hayatımızın bir vazgeçilmezi haline gelen kredi kartları kullanıcılarına farklı alternatifler sunmaktadır. Yeni kredi kartı almayı düşünen veya birkaç tane kartı bulunan tüketiciler en avantajlı kredi kartı hangisidir hangisini kullanırsam daha karlı çıkarım diye merak ediyor. Biz de bu sorunun cevabını araştırdık ve sizlere yardımcı olmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Herkesin ihtiyaçları farklı olduğu için kredi kartı kullanmanın da yere ve zamanına göre artıları ya da eksileri olabilir. Bazı tüketiciler bankaların sunduğu avantajları kampanyaları takip ederek karlı çıkabilir.

Örnek olarak anlatmak gerekirse, reklamlarda da ilginizi çekmektedir, bazı kredi kartı veren bankalar tüketicilerin faydalanabilmesi amacıyla ilginç kampanyalar düzenlemektedir. Önceden kaç lira harcayacağınızı söyleyerek para kazanabileceğiniz gibi, belli sayıda aynı miktarda yapacağınız kredi kartı harcamalarınıza ekstra puanlar kazandıran kredi kartları bulunmaktadır.

En iyi kredi kartı hangisidir

Tüketiciler farklı bankalardan aldıkları kredi kartlarını kullanmadan önce hangisinin avantajlı olduğunu en iyi kredi kartının hangisi olduğunu bilmesinde fayda var. En çok kullanılan, en çok müşterisi olan bankaların doğal olarak daha fazla fırsat sunduğunu söyleyebiliriz. Türkiye'de farklı özellikleri bulunan kredi kartları piyasada alışverişi kolaylaştırmaktadır bazı bankaların kredi kartları nedense fazla talep görmüyor ve fazla avantaj sağlamıyorken, bilindik tanıdık büyük bankaların verdiği kredi kartları tüketicilerine önemli avantajlar sunmaktadır. En iyi kredi kartı sıralamasında kriterler farklılık gösterse de müşteriler tarafından en çok beğenilen ve Kendilerine avantaj sunan bankalar ve verdikleri kredi kartlarını sizler şöyle sıralayabiliriz.

[caption id="attachment_2142" align="alignleft" width="300"]kredi kartları kredi kartları[/caption]

En avantajlı kredi kartları

  • Garanti Bankası telefondan müşterilerine verilen Bonus Kart sık sık ilginç kampanyalar düzenleyerek hem alışveriş yapmayı kolaylaştırıyor, hem de bol Bonus kazandırarak tüketicilerine fırsatlar sunuyor. Ancak burada gereksiz harcamadan kaçınmanız geketiğini peşine söylememiz gerekir.
  • Yapı Kredi Bankası tarafından Word Kart kullanıcılarına verilen ve cazip kampanyalar düzenleyerek Türkiye'de en avantajlı kredi kartları arasında yer alan bu kart Dünya kredi kartı derecelendirme kuruluşları tarafından da en değerli kredi kartı olarak listeye sokulmuştur.
  • İş Bankası'nın müşterilerine verdiği Maximum Kart ise aynı şekilde Türkiye'de oldukça fazla talep gören ve en iyi kredi kartı sıralamasında yer bulan önemli bir harcama aracıdır.
  • Axess kart Akbank'ın müşterilerine sunduğu de oldukça fazla kampanyalar düzenleyerek bol avantaj sunan önemli kartlar arasındadır.
  • Türkiye'de hemen hemen herkesin rahatlıkla edilebildiği CardFinans aynı şekilde Finansbank tarafından tüketicilere sağlanan ve bu kampanya düzenleyerek en avantajlı kredi kartları arasında yerini alan bir karttır.

Günlük hayatı alışverişi kolaylaştıran hemen hemen herkesin cüzdanında birkaç tane yerini alan harcama kolaylığı sağlayan en avantajlı en iyi kredi kartları hangileridir sizlere örneklerle anlatmaya çalıştık. Elbette en iyi kredi kartı kavramı görecelidir. Kişiye göre değişir. Kullandıkça kendini karşılaştırma yaparak aralarındaki farkı anlayabilirsiniz.

Bize göre ise en iyi kredi kartı diye bir şey yoktur. Harcamanızı yaptıktan sonra borcunuzu asgari ödeme tutarı değil de tamamını zamanı gelince öderseniz ve ihtiyacınız olduğu zaman kullanırsanız amacına uygun harcama yapmış olursunuz. Bankaların düzenlediği kampanyalara aldanarak gereksiz harcama yapmamış olursunuz.

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir