Ev / İŞ HAYATI / İş Fırsatları / Ek İş Yapmak İstiyorum
Sponsor Reklam

Ek İş Yapmak İstiyorum

Ek iş yapmak istiyorum diyenlere buraya gelsin. Evde boş zamanı fazla olan insanların zamanı değerlendirmek amacıyla ek iş yapmak istiyorum. Hangi işi yapsam acaba diye düşündüklerini biliyoruz. Biz de boş oturup zamanı değerlendirmek para kazanmak aile bütçesine katkı sağlamak isteyenlerin imdadına yetişmek amacıyla evde hangi işler yapılır, evlere ek iş veren firmaların verdiği işler nelerdir sizlere kısaca bahsetmek istiyoruz. Böylece sizlerde bu işler sayesinde iyi paralar kazanabileceksiniz.

Evde yapılan işler

Evlere ek iş veren firmalar genelde evde lavanta keseleme işi, evde etiket işi, evde kına paketleme işi, evde poşet katlama işi, evde sabun paketleme işi, poşet katlama işi olarak en çok tercih edilen ek işler arasında olduğunu görmekteyiz. Elbette sadece bunlar değil farklı ek iş fırsatları da bulunmaktadır. Örneğin zihinsel olarak para kazanabileceğiniz zihinsel ek işler de mevcuttur. Sosyal medya danışmanlığı, makale yazarlığı, webmasterlar fırına olarak çalışılıp yapılabilecek işler de bulunmaktadır. Ek iş yapmak istiyorum diyen insanlara hangi işleri yapabileceklerini anlatmak istiyoruz. İnsanlar yaptığı iş mukabilinde ayda 1000 ile 2000 lira arasında ek gelir sağlayabilir kazandıkları paraları da haftalık ve aylık olarak alabilirler.

Ek iş ilanlarından kimler yararlanabilir?

Boş zamanı olan herkes ek iş fırsatını değerlendirebilir. Özellikle öğrenciler, ev hanımlar,ı emekliler, işsizler, çalışıp da parası yetmeyenler sizlerde evde yapılabilecek ek iş fırsatları değerlendirerek aile bütçenize destek sağlayabilirsiniz. Özellikle ev hanımları evdeki boş zamanlarını değerlendirip ev ekonomisine katkı sağlayabilir. Öğrenciler de annesinden, babasından, büyüklerinden harçlık istemek yerine yapabilecekleri ilk işleri değerlendirip kendi harçlıklarını kolayca çıkarabilir. Öğrenciler en çok makale yazarak para kazanma, video izleyerek para kazanma, reklamlara tıklayarak para kazanma, web sitelerine yorum yaparak para kazanmak işlerinden gelir elde edebilir. Ayrıca sosyal medya danışmanlığı son zamanlarda en popüler işler arasında yer almaktadır.
Benim de paraya ihtiyacım var ek iş yapmak istiyorum diyen herkes bir şekilde kendini uygun bir iş bulabilir. Önemli olan araştırma kendi yeteneklerinin farkına varmaktır. Size uygun iş vardır. Sitemizdeki kategorileri inceleyerek kendimize uygun olanlardan yapabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

İlginç ve farklı işler

 Sıradanlığı sevmiyorsanız ilginç ve farklı işler arıyorsunuz. Sizlere neler yapabileceğinizi kısaca özetleyeceğiz. Bazen hayret edilecek …

8 yorumlar

 1. Merve nur Sarıkaya

  Bolu’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum, dönüş yaparsanız sevinirim çok acil

 2. Esma tasdemir

  Aydın umurluda oturuyorum her türlü paketleme yaparim

 3. Ben evde kina paketleme isi yapabilirim elimde pratiktir.Aydin/Kusadasi

 4. Ramazan yılmaz

  Aydın merkezde oturuyorum çok acil evde ek işe ihtiyacımız var 6 kişilik gurubumuz var numaram bu acil ulaşırsınız sevinirim 05398864612

 5. Aydın merkez

 6. Kuşadası nda yaşıyorum evde yapabileceğim iş arıyorum

 7. Bolu’da oturuyorum Ek iş arıyorum

 8. evde ek işler yapabilirim. ikametim Yalova.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir