Ev / Türkiye ek iş ilanları / Ek İş İstanbul
Sponsor Reklam

Ek İş İstanbul

Dünyanın birçok ülkesinden daha büyük bir popülasyon ona sahip olan İstanbul'da çalışan insanların yeteri kadar para kazanamaması ya da harcamaları tam olarak karşılayamaması sebebiyle evden ya da hafta sonları part time yarı zamanlı olarak çalışmak için ek iş aradıklarını biliyoruz. Çünkü İstanbul'da yaşamak herkesin harcı değildir. Ulaşımı, barınması, alışverişi hem zor hem de kolaydır. İstanbul her insana hem iş verir, hem de kazandırdığı parayı bir şekilde geri alır. İnsanlar da bir türlü doyuramadıkları bu dünyanın en büyük kentlerinden biri olan şehre emeklerini veriyor, bunun karşılığında da para almak istiyor. Bir türlü doyuramadıkları, para getiremedikleri İstanbul şehri doğal olarak hem onlara iş veriyor, para veriyor, yemek veriyor hem de verdiklerini geri alıyor.

İstanbul'da evde ek iş

Hayat böyle sirkülasyon içinde devam ediyor. İstanbul'dan memnun olan da var, memleketine geri dönmek isteyen insanlar da var. Çünkü İstanbul'u İstanbul yapan Anadolu'nun cefakar insanlardır. Bu insanlar ek iş İstanbul fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Para kazanmak istiyor. Çünkü çocuklarına ailesine kendisine en iyi şekilde yaşam kalitesini yakalamak için para kazanma durumundadır.

 İstanbul evde ek iş

Bu dünya şehri tarihi altın harflerle yazılmış ancak son zamanlarda gittikçe kozmopolit bir yapıya bürünmüş, zengin ile fakir ile garibanı da mutlusu mutsuz, kısacası her türden insanın yaşadığı bu şehirde paraya ihtiyacı olan çalışmak isteyen özellikle çalışarak yeteri kadar para kazanamayan insanların hem evde boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla ek iş yapmak istediklerini, hem de gider kalemlerine farklı bir çözüm bulmak istediklerini biliyoruz. Bu sebeple İstanbul'da hangi ek işler yapılır, nasıl para kazanılır sizlere anlatmaya çalışacağız.

Ek iş İstanbul 2016 yılında adeta en çok konuşulan konular arasına girmiştir. Çünkü internette yapılan aramaların çoğunda evden kolayca para kazanabilecekleri ek gelir fırsatları hakkında araştırma yapmaktadır. Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşları doğal olarak en büyük ilimizde yer almaktadır. Durum böyle olunca da hem para kazanma fırsatı için şans fazla gibi görünse de bu durum nüfusu orantılı olduğu zaman aslında İstanbul'da yaşayan insanların da rakipler açısından oldukça şanssız oldukları düşünülebilir. Çünkü 15 milyonluk bir şehirde  evde ek iş bulabileceği kimlerin İstanbul'da evlere ek iş veren firmalardan yararlanacak tam olarak belli olmamaktadır.

 İstanbul'da eve iş veren firmalar

Her şeye rağmen insanlar nasiplerini yedikleri için k iş İstanbul fırsatları konusunda da üzerlerine düşeni yaparak gerekli yerlere müracaat yapıp nasibine düşen parayı kazanmak istemektedir. İstanbul'da aklınıza gelebilecek her türlü ek gelir fırsatı sunan ek işler evlere verilmektedir.

İstanbul'da evde para kazanma

Örneğin evde para kazanmanın yolları özellikle internet ile çeşitlenmiş ve tesbih dizme işinden tutun da evde terzilik yapma, ütü yapma, çocuk bakıcılığı, evde dekoratif yastık yapma, telefon kılıfı süsleme, örgü işi yapma, iğne oyası yapma, kurdele hazırlama, gelin buketi, vazo süsleme gibi aklınıza gelebilecek her türlü işler İstanbul'da evde para kazanma düşüncesi olandan insanlara fırsat sunmaktadır. Etiket takma işi, evde farklı ürünleri paketleme işi, dantel işi, internetten ürün satışı yapma, nikah şekeri paketleme, takı yapma, iplik temizleme, anahtarlık yapma, makale yazarlığı yapma, saç tokası yaparak para kazanma, özel ders verme, satış ortaklığı yapma gibi oldukça bereketli alternatifler olduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul'da ek iş yapmak istiyorum

İstanbul'da ek iş yapmak istiyorum düşüncesinde olan insanların en büyük sorunu firmalarla iletişime geçilmemektedir. Firmalar da yoğun ek iş talebi karşısında iletişim bilgilerini paylaşmaktan çekiniyorlar. Bu görevde bizim gibi ek iş tanıtımları yapan sitelere kalıyor. Bizler aracılık yapıyoruz. Evde ek iş yapmak isteyen insanlar ile İstanbul'da eve ek iş veren firmaların buluşturuyoruz.

Yapmanız gereken, ister işveren olun, ister evde ek iş İstanbul fırsatından yararlanmak isteyen insanlardan olun, konu altına taleplerinizi yazıp birbirinizle buradan iletişim fırsatı yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

7 yorumlar

 1. Her türlü paketleme işi yapabilirim ist Beşiktaş 4.leventte ikamet ediyorum

 2. Merhaba Beyoğlu/Taksim ‘de yaşıyorum.23 yaşındayım.Okuyorum ve çalışıyorum.Önceden benzer işler yaptım.Teşekkürler

 3. Zeynep ÖZYÜREK

  Her turlu is elimden gelir. Isimde titiz ve temizimdir. Ince ayrintili islerde cok basarili oldugumu soyler herkez. Sizden ricam bana geri donmeniz. Tesekkur ederim. 05078153952

 4. her türlü ek işi hızlı bir şekilde yapabilirim boş vaktim çok yardımcı olurmusunuz

 5. Paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Samet Gultekin

  Her turlu paketleme isi yapip ev butcesini artirmak istiyorum.

 7. Mrb ben evde yapilabilecek ek iş arıyorum. Paketleme ve yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir