Sponsor Reklam

Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Bir iş kurmak istesek acil nakit para ihtiyacını karşılamak amacıyla düşük faizli kredi veren bankalar araştırılır. Böylece istediğimiz yerden uygun bir dükkan olarak işletme sahibi olmak isteriz. Bu amaçla en düşük faizli krediyi hangi banka veriyor, hangi bankalar düşük faizli kredi veriyor diye araştırmak zorundayız. Çünkü iş kurmak için bütün parayı nakit olarak döndürebiliriz. Bazı durumlarda ihtiyacınızın karşılanması amacıyla bankalardan uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek şart olur. Çünkü bir dükkan açmak, bir işletme kurmak hazır nakit parayla hayata geçirilmesi zor olur.  Müşteri çekinceye kadar belli bir süre işletmenin ya da dükkanın kendi yağıyla kavurması icap eder. Hatta hesapta olmayan giderler için fazladan bir kenarda paraya ihtiyaç duyulur. Bu sebeple düşük faizle kredi veren bankaların araştırılarak önceden gerekli müracatı ne yapılması gerekir.

İnsanlar kredi çekmek için bankaların sunduğu  düşük faizli kredi fırsatı değerlendirmek zorundadır. Bazı bankalar uygun kredi vermektedir. Bankalar esnaflara uygun kredi sunmaktadır. Düşük faizle verilen bu kredilerin işletmenin ihtiyaçlarının giderilmesi ve kendini yenilemesi amaçlanır. Bankalar her halükarda verdikleri krediden mutlaka para kazanmak ister. Ne kadar düşük faizli kredi verseler de mutlaka para kazanmaları gerekmektedir. Her şeye rağmen Finans kurumlarından para alınmadan işlerin yürümesi pek de mümkün değildir. İhtiyacınızın karşılanmasında acıyla bankalardan kredi çekmek için bazı hesaplamalar yapmak gerekiyor. Çünkü kredi çekerken bazı ek masraflar ortaya çıkmaktadır. Bu masraflar da çekilecek olan kredinin maliyetini yükseltmektedir bankalar müşteri çekmek amacıyla medya aracılığıyla verdikleri faiz oranlarını düşük göstererek Kredi vermeyi amaçlar. Sadece faiz oranları Kredi çekmek için hesaplanacak tek kriter değildir. Bunun yanında ilave ücretler çektiğiniz krediyi yansıtır. Bu da düşük faizle kredi veren bankaların hesapta olmayan tuzakları var.

[caption id="attachment_2184" align="alignleft" width="300"]Şubeye Gitmeden Kredi Şubeye Gitmeden Kredi[/caption]

Örnek olarak açıklamak gerekirse 20.000 TL çekilen bir kredi X Bankası'nda toplam geri ödemesi 24 bin lira civarında iken, Y Bankası'nda geri ödemeniz gereken tutar 25 bin lira civarında olabilmektedir. O zaman tüketicinin yapması gereken hangi bankalar geri ödemesi en düşük kredi veriyor hesaplaması gerekir.

Düşük faizli kredi veren bankalar listesi

ING Bank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Finansbank, Garanti Bankası en çok tüketiciye düşük faizle kredi veren bankalar olarak dikkat çekmektedir.

Kredi çekmek için banka şubesine gitmeniz gerek yok. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar internet aracılığı ile araştırarak toplam geri ödemenizi hesap ederek Kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Enpara kolayca kredi Suna sistem olarak talep görmektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgi almak isteyen kredi notu yüksek olan müşterilerin ŞU konuyu incelemesinden fayda var.

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir