Sponsor Reklam

Dondurma bayiliği veren firmalar

Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde en çok para kazandıran sektörlerden biri olan dondurma bayiliği veren firmalar sizlere de istediğiniz şekilde para kazanmanıza fırsat sağlayabilir. Eğer dondurma bayiliği nasıl? Nereden alınır? Bilmiyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Türkiye'de yaz mevsimleri uzun ve sıcak geçtiği için insanların dondurmaya olan ilgisinden dolayı dondurma bayilikleri doğal olarak çok kazandıran sektörler arasında bulunmaktadır.

Dondurma bayiliği veren firmalar ile anlaşmadan önce kesinlikle insanların beğendiği sevdiği markaları tercih etmek için araştırma yapınız. Bayilik anlaşması yapmadan önce iyi bir araştırma yaparak 1-0 öne geçebilirsiniz. Çünkü müşteriler gerçekten kimin kaliteli dondurma yaptığını çok iyi bilmektedir. Dondurma dükkanı açma düşüncesi olanların iyi bir lokasyon bulması gerekmektedir. Büyükşehirlerde yaşayanların ana caddeler üzerinde ya da Festival eğlence şenlik yapılan alanlara yakın yerlerde dükkan çalıştırmaları daha kazançlı olacaktır. Dondurma bayiliği veren firmalar size lokasyon konusunda yardımcı olacaktır. Bayilik anlaşması öncesinde almayı düşündüğünüz dükkanın yerini neresi olması konusunda da size fikirler verecektir.
Sadece Yaz mevsiminde değil, Kış mevsiminde' de dondurma yerine satabileceğiniz farklı alternatiflerinde olmasını unutmayınız. Örneğin tatlı türlerinin satılabileceği bir farklı işletme düşüncesi taşımanın sizin için avantaj sağlayacaktır.
Dondurma bayiliği veren firmalar arasında ilk aklımıza gelen Tordo firmasıdır. Eğer bu firmadan bayilik alırsanız sizlere her türlü dolap, soğutucu ve benzeri hizmetleri sunmaktadır. Bunun karşılığında da 75 bin lira para talep etmektedir. Tordo  dondurma bayiliği veren bir başka firma Tayland dondurmasıdır. İçinde katkı maddesi  olmayan dondurmalarla öne çıkan firma bayiliği almak için 15 bin Türk Lirası kadar bayilik ücreti ödemeniz gerekmektedir. Türkiye'nin meşhur dondurması olan Kahramanmaraş dondurması bayiliği almak için Maraş'ta markası ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu firma ücretsiz bayilik hakkı vermektedir. Farklı ve yenilikçi bir firma ile çalışmak isteyenler  cream spagetti firmasıyla çalışması gerekmektedir. İtalyanlar tarafından kurulan ve Türkiye'de faaliyet gösteren bu firmadan dondurma bayiliği alanlar oldukça avantajlı olacaktır. Sizler de dondurma bayiliği almak istiyorsanız dondurma bayiliği veren firmalar ile bizzat görüşerek her türlü konuları konuşmanız gerekmektedir.

Ayrıca Gözatın

İstanbul’da ücretsiz bayilik veren firmalar

 Son zamanların en gözde kazanç sistemleri arasında yer alan bayilik sistemi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. İstanbul …

Bir Yorum

  1. Dondurma bayiliği açmak çok mantıklı olduğunu düşünüyorum Ancak bu işte sezonluk gibi yani Yaz mevsiminde para kazanabilirsiniz Kış mevsiminde yeterli para kazanamazsınız masrafları biraz zor çıkarırsınız diye düşünüyorum çünkü 6 ay Belki iyi para kazanırsınız Altay ise boş boş beklersiniz Bunun yerine yanına sadece dondurma bayiliği değil de kışın yapılacak başka bir ek iş düşünülmelidir Bununla birlikte kahve Diyarı kahve tiryakisi bayiliği alınıp Her ikisi de yapılabilir yazın dondurma soğuk içecek satışı kışında kahve alep sıcak içecek satışıyla İyi para kazan olacağını tahmin ediyorum arkadaşlara tavsiye ederim her iki bayiliği birden alın ve ona göre iyi bir yerden dükkan bulun Bol kazançlar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir