Sponsor Reklam

Dolap içi raf düzenleyici montaj paketleme işi

Yepyeni modern bir paketleme işinden bahsedeceğiz. Özellikle bayanların mutfak dolapları eşyaları yerleştirmek amacıyla dolap içi raf düzenleyici paketleme işi sayesinde artık evlerimiz mutfaklarımız güzelleşiyor, düzene giriyor. Bahsedeceğimiz ürün bayanların çok hoşuma gidiyor. Aynı zamanda para kazandırıyor. Paraya ihtiyacı olan ailesine destek olmayan insanların bu üründen para kazanma amaçlı olarak da faydalanacağını hatırlatalım. Dolap içindeki rafların düzenlenmesine katkı sağlayan ürün firmalar tarafından piyasaya sunuldu. Yoğun ilgi görmesi sebebiyle de satışlar arttı. Bu sebeple ürünlerin paketlenmesi için elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Sizlere de ister tek başınıza isterseniz ailedeki diğer bireylerle birlikte boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmak fırsatından yararlanabilirsiniz.

Dolap içi raf düzenleyici paketleme işi nasıl yapılır

Paslanmaz krom ürünler sizlere montaj yapılmadan gönderilir. Belli bir düzen içinde olması için paketlenmesi gerekmektedir. 15 santimetre ile 30 santimetre arasında değişen parçaların düzgün bir şekilde paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi istenmektedir. Bu işi yapmak isteyenlere firma ile iletişime geçerek ürünlerin paketlemesi gerekir. Peki nasıl iletişime geçeceğiz. İhtiyaç duymaları halinde sitemizin konu altındaki yorum bölümüne bıraktığınız iş başvurusu formu firmalar tarafından değerlendirilecektir. Yazdığınız bilgilere tecrübelerinizi, eğitim durumunuzu referanslarımızı yazabilirsiniz. Böylece bir adım öne çıkma şansı yakalarsınız. Firmalar da size çalışmak için iş teklifi gönderebilir. Her zaman söylediğimiz gibi başvuru formuna kesinlikle telefon numaralarınızı ve özel bilgilerinizi yazmayınız. Hatta uyarı bölümünü okumakta fayda olduğunu hatırlatalım. [caption id="attachment_2769" align="alignleft" width="300"] RAF[/caption]

Evde dolap içi raf düzenleyici paketlemek

Evde dolap içi raf düzenleyici paketlemek istiyorum diyenlerin acele etmesi gerekir. Çünkü firmalar İhtiyaç halinde öncelikli davrananlara öncelik yapabilir.

Evde dolap içi raf düzenleyici paketli işi ile ne kadar para kazanırım

Bu konuda net rakam vermek doğru olmaz, çünkü dolap içi raf düzenleyici paketleme işi veren firmalar arz-talep dengesine göre sizinle pazarlık yapacaktır. Bu durum yaptığınız pazarlık neticesinde netlik kazanacak. Ancak tahmini olarak söylemek gerekirse ayda 700-800 TL kişi başı ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer boş zamanınız fazlaysa ailenize destek olmak istiyorsanız bir an önce iş başvurusu formu doldurun. Sizler de nasibinizi aramaya başlayın. Boş zamanları değerlendirerek ailenize önemli oranda getiri sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

5 yorumlar

  1. Evde is istiyorum.grub calismasi yapabilirim.habibler sultangazi

  2. Evde ek is yapmak istiyorum,yardimci olursaniz sevinirim.lutfen dönuş yapin

  3. Mehmet yaman

    Evde paketleme işi ,yapmak istiyorum.lütfen ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.05538393644

  4. 6 kişilik ekibiz tecrübemiz var ızmir bornova

  5. Ismim Aysun.26 yaşındayım.Uzun süre sağlık sektöründe çalıştım ve bebeğim doğduktan sonra ayrılmak zorunda kaldım.Şuan bu işe ihtiyacım var.Benimle bir kez çalışırsanız inanıyorum ki daima çalışmak isteyeceksiniz.Simdiden teşekkürler ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir