Sponsor Reklam

Doğrudan satış yaparak para kazanma

 Son zamanlarda pek adından söz edilmesi de Doğrudan satış yaparak para kazanma her zaman ilgi gören sektörler arasında yer almıştır. Özellikle Ev Kadınları, Üniversite öğrencileri ve kendi işini yapmak isteyen herkesin bu ek iş sayesinde önemli oranda para kazanabileceğini söyleyebiliriz. 1 milyar dolarlık iş hacmi bulunan ve yaklaşık 800 bin civarında insanın çalıştığı bu sektör hiçbir zaman cazibesini kaybetmemiştir. Her yaştan insanın kolaylıkla yapabileceği doğrudan satış sistemi para kazanmak isteyenlere önemli fırsatlar sunmaktadır emekliler.

Türkiye'de doğrudan satış sistemi

Ev Kadınları, öğrenciler,

Sizler de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Çünkü bu sistemde hızlı davranan, acele eden daha çok kazanır. Doğrudan satış sistemi Türkiye'de giderek büyümektedir. İnsanlar bu sistemi başlangıçta çok benimsediler ve hızlı bir üyelik sistemi gelişti. Bunun sonucunda da sonraki sistemin halkaları geç kaldıklarını düşündüler. Ancak sonradan anlaşıldı ki sadece satış değil, satın alırken de kazanma amaçlı olarak bu sistemden faydalanma fırsatı bulunmaktadır.

Doğrudan satış sistemleri hangileridir

Herbalife, Oriflame, Tupperware, Forivia, Avon, LR Cosmetic ve Amway Türkiye'de tüketicilerin ve doğrudan satış ile para kazanma düşüncesinde olanların en çok ağırlık verdiği sistemler olarak öne çıkmaktadır. Özellikle cilt bakımı, Kozmetik, sağlıklı beslenme ve ev eşyaları ürünlerinin satıldığı doğrudan satış sisteminde kadınların daha çok bu sistemi benimsediği göze çarpmaktadır.

[caption id="attachment_1586" align="alignleft" width="300"]KOZMETİK SATIŞI KOZMETİK SATIŞI[/caption]

Doğrudan satış sisteminden kimler para kazanır

Özellikle öğretmenler memurlar kendi aralarında bu ürünleri mağaza yerine doğrudan satış aracılığıyla daha ucuza götürmektedir. Sizler de bu sistemden para kazanmak istiyorsanız tek tek incelemenizi tavsiye ederiz.

Katalogla satış yapan firmalar

Hepsinde yaklaşık aynı sistem bulunmaktadır. Yani katalog usulü satış yapılmaktadır. Katalog usulü satış yapan doğrudan satış sistemleri arasına Türkler de girmeye başlamıştır.

Özellikle Ersağ bütün ürünlerde iddialı bir şekilde sektörde yerini alma çabasındadır. Firmanın doğrudan satış yöntemini benimseyen ev hanımları giderek artmaktadır.

Siz de bağımsız bir distribütör olan doğrudan satış sistemlerinden faydalanarak erken davranıp para kazanma şansını yakalayın. Size firmaların gönderdiği katalog sayesinde tanıdıklarınıza ürünleri pazarlama sistemi olduğunu bilmeyen yoktur.

Son zamanlarda özellikle Tupperware ürünleri pahalı olmasına rağmen büyük ilgi görmektedir. Amerikan menşeili firma Türk doğrudan satış sisteminde öne çıkmaya başlamıştır. Her zaman olduğu gibi yine kadınların en gözde doğrudan satış yöntemi arasındadır.

Herbalife ise doğal beslenme doğal yollardan sağlıklı kalma konusunda özellikle zayıflama düşüncesinde olanlara alternatifler sunarak dikkatleri çekmektedir.

Oriflame Türkiye'de seçkin insanların kullandığı önemli kişisel bakım ürünleri doğrudan satış firmasıdır.

Ek iş doğrudan satış yöntemi

Siz de kendinize uygun bir satış sistemine üye olarak para kazanmaya Ne dersiniz? O halde ek iş doğrudan satış yöntemi ile para kazanma fırsatını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Zaman kaybetmeyin yoksa sona kalırsınız ve kazanmak zorlaşır.

Ayrıca Gözatın

Hasta bakıcısı kimdir, maaşı ne kadar?

Hasta bakıcısı, hasta olan insanlara hemşire ve doktorların tavsiye ettiği gerekli bakım işlemlerinin ve hizmetlerini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir