Sponsor Reklam

Damacana kılıfı paketleme işi

Evde damacana kılıfı paketleme işi

Türkiye'de su içmek için insanlar su bayilerinden temiz su satılmaktadır. Bunu da damacana ile su getiren firmaların kolaylığı ile yapmaktadır. Türk toplumu temizliğe görselliğe önem verir. Damacanaların da dış yüzeylerinin görünmemesi amacıyla damacana kılıfları ile kapatır. Bu nedenle son dönemde firmalar hızlı bir şekilde Damacana kılıfı üretmeye başladılar. Bu üretilen kılıfları evde ek iş arayan insanlar tarafından yapılmasını istiyorlar.

Siz de ailenize destek olmak istiyorsanız oraya ihtiyacınız varsa evde Damacana kılıfı paketleme işi tam size göre. Bu işi yapmak isterseniz renk renk desen desen hasırdan plastikten yapay dantelden yapılmış olan Damacana kılıfları istenilen sayıda paketlenmesi gerekmektedir.

Firmalar bu işin maliyetini düşürmek amacıyla evde çalışarak para kazanma düşüncesinde olan insanlara fırsat vermektedir.

[caption id="attachment_2442" align="alignleft" width="300"]paketleme işi paketleme işi[/caption]

Evde Damacana kılıfı paketlemek istiyorum

Ohalde siz de hemen bu işi müracaat ediniz bunun için aşağıdaki iş başvuru formunu doldurunuz. Sıraya girmeniz sizin için büyük avntaj sağlar. Sıradaki müşteriler öncelik sahip olacaktır firmalar ihtiyaçları olduğu zaman konu altındaki hiç taleplerine göre istedikleri kişilere Damacana kılıfı paketleme işi verecekler. EĞER SİZ evinizi kıt kanaat geçindiriyorsanız, eviniz kirasını ya da çocuklarınıza yeteri kadar harçlık veremiyorsanız, eşiniz çok para kazanamıyorsa...  Evet ev hanımları bu iş tam size göre. Hatta hatta Üniversite öğrencileri işte size güzel bir fırsat...

Damacana kılıfı paketleme işi veren firmalar

Hemen onu altına kendinizi tanıtan özel bilgilerinizi içermeyen başvuru formu doldurun. Evlere Damacana kılıfı paketleme işi veren firmalar sizinle iletişime geçsin.

Hasır kılıftan yapılmış birbirinden renkli desenli kılıflar sizlere de çok para kazandıracak.

Damacana kılıfı paketleyerek ne kadar ücret alırım

Oldukça kolay bir iş olan bu fırsatı değerlendirenler ayda yaklaşık 700-800 lira ek gelir sahibi olabilir. Doğal olarak evde boş insan sayısı fazlaysa bu gelir Kişiye göre değişir. Çalışkanlığınızı, ayrıca artı puan olarak düşünürsek, Yani kısaca çok çalışırsanız çok kazanırsınız. Buyurun siz de fırsatı değerlendirin. İster tek başınıza, isterseniz ekip halinde bu işi yaparak ailenize destek olun.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

37 yorumlar

  1. Damacana kilif isini yapabilirim evde ekibim var istenilen zamanda teslim edebilirim

  2. İyi günler ben ewe ek iş istiyorum Çanakkale de oturuyorum yardım ederseniz çok sevinirim

  3. mersin toroslarda oturuyorum evde damacana paketleme işi yapılır

  4. İzmit de yaşıyorum işe ihtiyacım var birçok el işi yaptım yardımcı olursanız sevinirim

  5. Merhaba izmit de yaşıyorum el becerime güveniyorum birçok elisi yaptım kasnakta tutkal, etamin takımları, dikiş bunlardan bir kaçı sadece yardmcı olursanız sevinirim

  6. Paraya ihtiyacım var ne iş olduğu önemli değil her işi yapabilirim lütfen acil cevap verin

  7. acil ek işe ihtiyacım var.her türlü paketleme işini yapabilirim.tecrübem var.kayseri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir