Sponsor Reklam

Cumartesi Pazar Ek İş

Normal işinde çalışarak yeterli ücreti alamayan kişilerin, cumartesi pazar ek iş yaparak aile bütçesine katkı sağlaması gerekir. Bu amaçla ek iş yapmak isteyenler hangi kişilerin hafta sonları uygun olduğunu, daha çok kazandırdığını ve en önemlisi de yormadan hem dinlenerek hem de çok para kazanma fırsatı sunduğunu öğrenmek ister. Bu amaçla para kazanmak isteyen insanlar pratik yapılabilecek işleri tercih etmelidir. Pratik olarak ilk akla gelen ek işler arasında kalem montajı yapma, sayı çubuğu paketleme, makale yazarak para kazanma, raptiye paketleme, stoper paketleme, çivi paketleme, düğme paketleme, zencefil paketleme, Toka Paketleme, Karanfil paketleme, Toka montajı yapma gibi yorucu olmayan hafif ek işleri tercih etmelidir.

Cumartesi pazar ek iş fırsatını yakalamak isteyenlerin öncelikle bu işi temin etmesi gerekir. Hatta sadece cumartesi, pazar ek iş yapmak yerine alınan işi akşamları yemekten sonra çay kahve içilerek de ailece yapılıp erkenden teslim edilir. Böylece cumartesi pazar ek iş yaparak geçirmek yerine çocuklarla birlikte dışarıya çıkıp yürüyüş yapma, pikniğe gitme şeklinde sosyal aktivite yapılır. Sizlerin duruma göre, para ihtiyacınıza göre, kendiniz yapılacak işleri ayırt edip seçmemiz gerekir. Eğer çok paraya ihtiyacınız varsa doğal olarak sadece akşamları değil gündüzleri de evdeki boş insanlar bu işi yapabilir. Akşamları da ailece öğrenciler, çocuklar varsa büyükanne, büyükbabalar da karınca kararınca ek iş olayına dalarlar.

Eğer evde değil de dışarıya çıkıp Cumartesi Pazar ek iş yapma düşüncesi olanlar varsa onlara hafta sonları yapılabilecek ek işlerden birkaç örnek vermemiz gerekir. Bunlar arasında anket yapmak, restoranlarda garsonluk yapmak, vale olarak araçları park etmek, eğer yetenekliyseniz oto yıkamacılar gibi farklı işleri deneyebilirsiniz. Büyükşehirlerde yaşayanlara evlere katalog dağıtma işi de Cumartesi, Pazar ek iş olarak yapılacak para kazanmak fırsatları arasında bulunmaktadır.

Ayrıca Gözatın

Bitki destek çubuğu paketleme işi

 Bitki destek çubukları işi Tarımla ilgilenen, bahçe işlerini seven insanların en çok kullandığı bahçe gereçleri …

4 yorumlar

  1. Çanakkale kepezde ikamet ediyorum evde ve bulundugum ildeki firmanizda calisabilirim

  2. Merhaba evde düğme paketleme işi hakkında ücreti ile

    ilgili bilgi rica edebilir miyim

  3. ek iş yapmak isterim. becerikli ve hızlıyımdır.

  4. Bende ek iş yapmak istiyorum firmaların bana dönüş yapmasını istiyorum Çok yetenekliyim hangi ve kişi verirseniz zamanında teslim ederim Lütfen gelip geri dönüş sağlayın işe ihtiyacınız varsa hiç sorunsuz en mükemmel şekilde hazırlayıp teslim ederiz çok acil ek iş yapmak istiyorum hiç fırsatım olmadı para kazanmak için ben de internetin nimetlerinden faydalanmak için bu maili atıyorum Umarım geri dönüş sağlanmış olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir