Ev / Türkiye ek iş ilanları / Çorum ek iş ilanları
Sponsor Reklam

Çorum ek iş ilanları

Sizlere Çorum ilimizde para kazanma fırsatları nelerdir, anlatmaya çalışacağız. Orta Anadolu'da yer alan Coğrafi olarak Karadeniz Bölgesi'ne ait olan Çorum ilinde yaşayan vatandaşların geçim sıkıntısına çare olmak amacıyla hazırladığımız bu yazımız sayesinde Sizler de Çorum ek iş ilanları okuyunca iş bulma fırsatı yakalayacak ve birazcık rahatlayacağınız umut ediyoruz. Artık herkes farklı alternatifler araştırmaya başladı sadece bir kişinin işe giderek para kazanıp ailesini geçindirmeye çok kolay değil.

Evde boş duranların fırsatları değerlendirerek aile bütçesine destek olması gerekiyor. Çorum ek gelir fırsatları açısından oldukça avantajlı illerimizden birisidir. Çorum ekonomisi Türkiye'de küçümsenemeyecek şekilde insanlara gelir kapıları sunmaktadır. Belediyenin ve bölgedeki sanayi kuruluşlarının katkılarıyla Çorum ilimizde farklı para kazanma alternatifleri değerlendirilmelidir. Özellikle nohut ve nohuta dayalı sanayi kuruluşları sayesinde çalışmak isteyenlerin leblebi işinde gelir elde ettiklerini biliyoruz. Ancak evde boş duran insanlar özellikle bayanların evde yapabileceği ek işler olduğunu hatırlatalım. Bu işler sadece Çorum'da olmasına gerek yok başka illerden sizlere gönderilen evde yapılacak ek işler sayesinde aile bütçesine önemli girdisi sağlanabilir. Çorum'da evlere ek iş veren firmalar genelde pirinç işi, leblebi işi, çorba hazırlama işi, tatlı hazırlama işi, mantı hazırlama ve yemek hazırlama işi vermektedir.Çorum

Bu işleri yapmak isteyenlerin konu altına kendini tanıtan mesaj bırakmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü Çorum'da eve ek iş veren firmalar sizin iletişim bilgileriniz aracılığı ile sizlere ulaşacak sizinle iletişime geçecek ve sizin de para kazanmanıza fırsat tanıyacaktır. Sadece Çorum'dan değil diğer illerden de farklı ek iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Evde yapılan ek işler kategorimize giriş yaparak kendinize uygun olan beğendiğiniz sevdiğiniz işlere talip olabilirsiniz. Konu altlarına kendinize özgü tanıtım yazılarınızı yazıp, evlere ek iş veren firmaların ilgisini çekebilirsiniz. Çorum ek iş ilanları hakkında sizlere bilgilendirici olmaya çalıştık. Sizlerin de önemli bir gelir sağlayarak rahat bir yaşam sürmenize yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

28 yorumlar

  1. Ek işe acil ihtiyacım var paketleme,süsleme veya her hangi bir iş yapabilirim dönüş bekliyorum..

  2. Şener Kelleci

    Çorum merkezde oturuyorum paketleme işinde hızlıyım ekibim var acil dönüş yaparsaniz sevinirim

  3. Evde paketleme işi yapmak istiyorum corum dan

  4. benimde ise ihtiyacim var yardimci olurmusunuz?corum merkezde yasiyorum

  5. iyi günler. Yüksek lisans öğrencisiyim ve eğitimim için ek iş istiyorum. Elimden her iş gelir. Çorum/merkez’de ikamet ediyorum. Ulaşırsanız sevinirim.

  6. Çok acil bir şekilde işe ihtiyacım var 4 kisilik bi gururumuz var tam gün çalışa bildirim her türlü evde paketleme işi yapabilirim cok acil bana ulaşırsanız Çok sevinirim

  7. Çorumda yaşıyorum paletleme işinde tecrübbeli ve hizliyimdir

  8. Corumda yaşıyorum paketleme işinde hızlı ve tecrubeliyimdr dönüş yaparsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir