Sponsor Reklam

Çocuk oyuncakları paketleme işi

Hafta sonu ya da sürekli boş zamanı olan insanlara evde oyuncak paketleme işi hakkında bilgi vereceğiz. Siz de ailemizin geçimine destek olmak için farklı ek iş yapma düşüncesinde iseniz hemen konuya giriş yapın. Ek kazanç elde etmenin farklı yolları bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda evlere ek iş veren firmalar gittikçe artmaktadır. Bunun bir sebebi de evde çalışan insanların daha uygun fiyata iş yapmasıdır. Üstelik firmalar evde çalışan insanlara sosyal imkanlar diye bir şey ödenek ayırmıyor.  SGK primi, yol parası, yemek parası gibi ödenekler ayırmıyor. Sadece verdiği işin karşılığında emek parası ödüyor. Bu sebeple evde ek iş fırsatları artış gösterdi.

Evde çocuk oyuncağı paketleme

Bugün sizlere çocukluğunuzu hatırlatacak, paketlerken bile sizleri mutlu edecek bir ek gelir fırsatından bahsedeceğiz. Evde çocuk oyuncağı paketleme işi büyük ilgi görmeye başladı.

İthalat yapan firmalar yurt dışından getirdikleri oyuncakları göze hoş gelecek şekilde paketleyerek elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu elemanlar doğal olarak evde zamanı değerlendirmek isteyen ailesine destek olmayan insanlardan tercih edilmektedir.

Bilhassa ev hanımları, emekliler evlere ek iş veren firmaların tercih nedenidir. O halde sizler de boş zamanınız çoksa bunu paraya dönüştürmek istiyorsanız... Hemen Hafta sonu ya da hafta içi oyuncak paketleme işini düşünebilirsiniz.

[caption id="attachment_1826" align="alignleft" width="300"]Oyuncak seti paketleme işi Oyuncak seti paketleme işi[/caption]

Oyuncak paketleme işi yapmak istiyorum

Oyuncak üreten firmalar ya da yurt dışından oyuncak ithal eden firmalar sizinle iletişime geçebilir. Buna siz karar verebilirsiniz. Nasıl mı? Kendiniz firmalarla çalışmak istediğinizi belirten iş başvurusu yapmanız gerekir.

İş başvurusunu sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz. Konu altındaki mini iş başvuru formunu doldurun. Evlere oyuncak paketleme işi veren firmalar ihtiyaçları olması durumunda sırayla beğendikleri kişilere iş teklifi yapabilir. Bu fırsatı tamamen kendiniz yakalayacaksınız. En iyi şekilde etkileyici bir başvuru yaparsanız firmalar sizlere uygun görmesi halinde iş teklif edebilir.

Evlere oyuncak paketleme işi veren firmalar

Denemekten de hiçbir şey kaybedilmez. Evde oyuncak paketleme işi için alternatifiniz bulunmaktadır. Hafta sonu çalışma imkanı ya da evde boş zamanlarınızda çalışma imkanı gibi haftasonu part time olarak firmanın sizlere uygun göreceği bir yerde paketleme yapacaksınız.

Eğer 'Ben evimde boş zamanlarını değerlendirmek istiyorum kendi şartlarında çalışmak istiyorum' diyorsanız evde oyuncak paketleme işini tercih edeceksiniz. Kazancınız paketleyici yeni oyuncak sayısına ve oyuncakların ebatlarına göre değişkenlik gösterir.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

27 yorumlar

 1. Umraniye de oturuyoruz 5kisilik grubuz bu isi yapmak istiyoruz

 2. Merhaba küçükçekmece ekip var

 3. Ailem için ek iş istiyorum dönerseniz memnun olurum

 4. Merhaba.istanbul hadımköyde ikamet ediyorum.eşim cezaevinde.acil işe ihtiyacım var.lütfen dönüş yağın.

 5. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde çocuk oyuncakları paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 6. oyuncak paketleme işi hakkında bilgi alabilir miyim ?

 7. haftanın dort gunu tamamen bosum 3 kısılık aileyız ek ıse ıhtıyacım var evdeyapabıleceğim bir iş olursa cok memnun olurum avrupa yakası bahcelıevler yenıbosna

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir