Sponsor Reklam

Çivili Kroşe Paketleme İşi

Çivili kroşe klemens paketleme 

Türkiye'de İnşaat sektörünün baş döndürücü bir şekilde artmasıyla doğal olarak buna bağlı yan sanayi ürünleri de hem üretim, hem imalat, hem paketleme hem de montaj olarak artmaktadır. Evde  çivili kroşe paketleme işi yapmak isteyenlere bu manada gün doğmuştur. Yani inşaat sektörünün büyümesiyle birlikte elektronik ürünlerin artış göstermesi, doğal olarak inşaatların içine eskisine göre kat kat fazla kablo döşenmesine ihtiyaç duyulmasına sebep olmaktadır. Bunun için de kabloları duvarlara montajını kolaylaştırmak amacıyla çivili kroşe ya da klemens ihtiyacı doğmaktadır. Çivili kroşe işi imalatı yapan firmalar bu işleri evde paketleme yapmak isteyen ve para kazanma düşüncesinde olan ev hanımları, öğrenciler, emekliler ya da sabit gelirli çalışıp da yeteri kadar maaş alamayanlara fırsat vermektedir.

Evde çivili kroşe paketleme işi nasıl yapılır

Evlere klemens işi veren firmalar sizlere çuvalla göndereceği çivili kroşelerin belli sayılarda paketlenmesi gerekmektedir. Genelde 100 adet kutulamak gerekmektedir, ancak firmaların farklı talepleri olabilir. Bunun için size iş verecek olan firma ile konuştuğunuz zaman pazarlık aşamasında öğrenirsiniz. Bazı durumlarda 50, hatta iki yüzlü 50 lü paketleme istenebilir. Sizlere paketlenecek kutular ve çivili kroşeler teslim edilecek, sizden istenilen zamanda ürünü hazırlamanız beklenecektir. Ürünü anlaştığınız gibi tam zamanında hazır etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda ödeme alamayacağınız gibi borçlu duruma da düşebilirsiniz. [caption id="attachment_1661" align="alignright" width="300"]ÇİVİLİ KROŞE ÇİVİLİ KROŞE[/caption]

Klemens paketleme işlemi

Isıya dayanıklı porselen klemens paketleme işlemi oldukça kolaydır. Herkes bu işten para kazanabilir. Çivili kroşe paketleme işi için nereye müracaat etmeliyim diyorsanız, klemens paketleme işi veren firmalar paketleme işi ihtiyacı doğduğu zaman bizim gibi eve ek iş veren firmaların ve evde ek iş yapmak isteyen kişilerin buluşma noktası olan Web siteleri aracılığı ile bu işi vermektedir. yani ne iş yeri adresi, ne de telefon numarası verilmemektedir. Çünkü aşırı talep karşısında firmalar telefona bakmaktan yoruluyor. Bu sebeple acil paketleme işi olduğu zaman sizlerin konu altına bırakacağınız iletişim bilgilerinin aracılığı ile sizlere ulaşıyorlar. Siz de konu altına iletişim bilgisi olarak mail adresinizi içeren ve kendinizi anlatan, nerede yaşadığınızı, kaç kişi olduğumuzu, ne kadar sürede işi teslim edeceğinizi belirten mesajlar yazarsanız iş alma fırsatınız doğar.

Evde çivili kroşe paketleme işinden ne kadar kazanırım

Klemens paketleme işi sayesinde ayda 2.000 lira civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. Böylece ailenizin bütçesini önemli oranda nakit girdisi sağlarsınız. Elbette en önemli konu bu işi size verecek firma ile iletişime geçmektir.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

30 yorumlar

 1. Bende bu isi yapmak istyrm lutfen iletisime gecermsiniz.

 2. acil ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 3. bende yapabilirim

 4. Halil

  klemens paketleme işlemi hakında bilgi verirmisiniz.

 5. Istenilen sure ne kadarlik bir suredir eger isin yapilabilecegi makul bi sureyse kabul ediyorum ama para odememek icin verilen isle istenilen sure uyumsuzsa tabiiki istemem urunun miktari ve hazir edilmesi gereken sure hakkinda ayrintili bilgi verilirse daha verimli olunur

 6. Balıkesir de ikamet ediyoruz. Eşim çalışmıyor tüm gün evde ben ve kardeşim de yardımcı olup bu işi 3 kişi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz.

 7. Kdz Ereğli daha önce bu işi yaptık eşimle yine istiyoruz kdz eregli

 8. Ben de istiyorum istanbul umraniyeden

 9. Bilgi verirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir