Sponsor Reklam

Cips Bayiliği Veren Firmalar

Cips bayilikleri veren firmalar

Büyük küçük herkesin bayılarak yediği cips bayiliği almak için dolayısıyla cips satmak için bayilik veren firmalarla görüşmek gerekiyor. Eğer bir bakkalınız varsa ya da orta ölçekli bir marketimiz varsa mutlaka cips bayiliği almak isteyenlere fırsat sunan cips firmalarının bayilik hakkındaki şartlarını öğrenmeniz gerekir.

Cips bayilikleri veren firmalar

Günden güne farklı türevleri üretilen cipsler 7 den 77 ye herkesin ilgisini çekiyor. Sadece çocukların değil büyüklerin de severek yediği patatesten yapılmış, mısırdan yapılmış ya da farklı türevlerde imal edilmiş cipslerden satmak istiyorsanız cips bayiliği almak zorundasınız. Cips bayiliği veren firmaların telefon numaraları araştırılmalı ve bu firmalarla iletişime geçerek şartları konuşulmalıdır.

[caption id="attachment_1403" align="alignleft" width="300"]CİPS BAYİLİĞİ CİPS BAYİLİĞİ[/caption]

Cips bayiliği veren firmaların telefon numaraları

Qartol firması cips bayiliği vermektedir. Bu firma ile iletişime geçerek cips bayiliği almak için firmanın web sitesine giderek bayilik koşullarını franchise bedelini öğrenebilirsiniz.

Qartol  cips cep telefon numarası 0545 477 27 40 olarak hizmet vermektedir.

Chips Funny firması da cips bayiliği vermektedir. Chips Funny telefon numarası 232 441 55 22

Billtos bayiliği almak için telefon numarası 362 256 04 04

Fritos, Doritos, Lays, Ruffles, Cheetos, Çerezza bayiliği almak için telefon numarası 216 635 40 00

Patos cips bayiliği almak için telefon numarası 216 587 53 00

Yaptığımız araştırmada Türkiye'de en çok satış ağına sahip olan ve cips bayiliği alması kolay olan firmaların telefon numarasını sizlere sunmaya çalıştık. Verdiğimiz bilgileri araştırarak firmalarla görüşüp sizin şartlarda uygun olursa cips bayilikleri alarak satış yapıp para kazanabilirsiniz. Cips bayiliği oldukça avantajlı olduğunu Siz de bilirsiniz. Cips bayiliği veren firmalar cipslerin uygun bir şekilde yerleşimini sağlayan özel ayaklı satış paletleri de hediye etmektedir. Böylece çocukların ve büyüklerin ilgisini çeken cipslerin satışı artacak, Siz de oldukça karlı bir iş yaparak para kazanacaksınız.

Ayrıca Gözatın

PVC pencere bayiliği almak

PVC bayiliği almak İnşaatın hızlı bir şekilde geliştiği ülkemizde PVC cam bayiliği almak önemli bir para …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir