Sponsor Reklam

Çay Tabağı Paketleme Ambalajlama İşi

Çay Tabağı Paketleme İşi

Türklerin vazgeçilmez içecekleri arasında yer alan çayın misafirlere en iyi şekilde servis edilmesi için çay tabağı  olması gerekir. İşte para kazanma düşüncesinde olanlara çay tabağı ya da bardak altlığı olarak adlandırılan minik bardak tabaklarının paketlenerek ambalajlanması işi sizlere ek gelir fırsatı sunmaktadır. İster ekip halinde ister tek başınıza yapabileceğiniz bu iş yine aynı şekilde firmaların talepleri doğrultusunda part-time olarak iş yerinde ya da ek iş olarak kendi evinizde yapma fırsatı bulunmaktadır. Firmalar ihracat yapmak amacıyla yaptıkları seri üretim çay tabaklarını paketlemek isteyen elemanlara ihtiyaç duyabilmektedir. Çünkü siparişlerin zamanında yetiştirilmesi amacıyla çay tabaklarının düzgün bir şekilde paketlenerek ihracata hazır hale getirilmesi gerekmektedir. [caption id="attachment_2125" align="alignleft" width="300"]çay tabağı çay tabağı[/caption]

Çay tabakları nasıl paketlenir?

İşyerinde ya da evinizde çay tabağı paketleme işi yapmak istiyorsanız porselenden ya da camdan yapılmış olan bardak altlığı minik çay tabaklarının aralarına karton kağıt kesilerek bir sıra karton bir sıra çay tabağı yerleştirilerek dizilmesi daha sonra hazırlanan kutuların içine yerleştirilip ambalajlanması gerekmektedir. Firmaların sizlere getireceği minik tabakların istenilen sayılarda 6 lı -  12 li olarak ambalajlanması paketlenmesi gerekmektedir.

Tavşan kanı çayların güzeldir aksesuar içinde sunulması için elbette bardak altlığının da en iyi şekilde kullanılması gerekir farklı desenlerde renklerde üretilen çay tabağı paketleme işi yaparak iyi bir ek gelir sağlayacağını bilmenizde fayda var. İnsanların aile bütçesine destek olmak amacıyla farklı fırsatları değerlendirilmesinden daha doğal ne olabilir. Sizler de uygun fırsatlar bularak çocuklarımıza ailenize iyi bir hayat sunmak için fırsatları değerlendirin ek iş yapın ek gelir sağlayan borçlardan kurtulun rahata kavuşun.

Çay tabağı paketleyerek ne kadar kazanabilirim?

Firmaların sizlere gönderdiği çay tabaklarının tane hesabı ile paketlenmesi gerekmektedir. Çay tabağı paketleme işi veren firmalar ile yaptığınız anlaşma gereği tane başı 10 kuruş 15 kuruş arasında çay tabaklarını paketlemeniz istenebilir. Günde kaç tane minik çay tabakları paketleyip ambalaj yaparsanız en sonunda firmalardan yaptığınız anlaşmaya göre kazancınız ortaya çıkacaktır. Bu zamanımızı değerlendirmek ailenize destek olmak istiyorsanız bu işi almak için konu altına iş başvurusunda bulunmak amacıyla ön başvuru yapabilirsiniz. Firmalar ihtiyaçları durumunda sizlerin bırakacağı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlere ulaşır iş teklifinde bulunabilir. Böylece ayda 1500 lira civarında ek gelir kazanabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Defolu Ürün Ayıklama İşi

Seri üretim yapan firmalar üretimde çıkan ürünlerin kalite kontrolü yapılma işini evlere verebilmektedir. Özellikle çorap …

46 yorumlar

  1. merhaba emekliyim çocuklarımın okul masraflarını karşılayabilmek için bu işe ihtiyacım var. mersinde oturuyoruz. eşimle birlikte istenilen sürede verilen paketleme işini yapabiliriz.

  2. Yurtdışı Eğitimi için paraya ihtiyacım var ne kadar iş olduğu önemli değil ne iş verirseniz en güzel şekilde en kısa sürede yapıp teslim edebilirim lütfen cevap verin

  3. Ek iş yapmak istiyorum

  4. Merhaba Eskişehir merkezdeyim evleneceğim için ek işe ihtiyacım var daha önceden de paketleme işi yaptım şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir