Sponsor Reklam

Çatal bıçak kaşık takımı paketleme işi

Çatal bıçak kaşık takımı paketleme

Firmaların yurt dışından yoğun bir şekilde ithal ettiği Çatal bıçak kaşık setleri paketlemek için eleman aranmaktadır. Milyonlarca ithal edilen ürünlerin firmaların istediği sayıda paketlenmesi amacıyla evde ek iş yapacak insanlara fırsat verilmektedir. Her kalitede üretilmiş ve ülkemize ithal edilmiş çatal kaşık bıçak çeşitleri ikişerli, üçerli, altılı veya 12'li olarak paketlenmesi istenmektedir.

Bunları yapmak için evden çalışma düşüncesinde olan insanlara ihtiyaç duymaktadır. Bildiğiniz gibi aile kavramı da değişmeye başlamıştır. Eskiden geniş aileler vardı ve çatal bıçak kaşık setleri genelde en az 12'li şekilde paketlenirdi. Firmalar da son zamanda çekirdek aile yapısına uygun ikili üçlü dörtlü altılı kaşık bıçak çatal takımları hazırlamaya başladı. Çünkü aileler gittikçe küçüldü. Bazı insanlar yalnız yaşamaya başladı. Bu sebeple büyük setleri satın almak zorunda değiller.

Özellikle çay kaşıkları, kahvaltı çatalı, tatlı kaşığı gibi küçük mutfak malzemeleri son zamanlarda yoğun bir satış grafiği yakalamıştır. İthalatçı firmalar da yurt dışından getirdikleri ürünleri satmak için ucuz işgücüne ek iş fırsatı sunmaktadır.

Böylece firma hem kendisi kazanmış olacak hem de evde çalışarak ailesine gelir elde etme hedefi olan insanlara fırsat vermiş olacak.

[caption id="attachment_2676" align="alignleft" width="300"]Çatal kaşık bıçak Çatal kaşık bıçak[/caption]

Çatal kaşık bıçak paketlemek istiyorum

Sizlerin bu işi kolaylıkla yapabileceğiniz söyleyebiliriz. Hiçbir tecrübe bilgi birikimi ihtiyaç olmadan size getirilecek olan çatal kaşık bıçak uyarı bıçakları düzgünce yine hazır halde gelen kutuların içine yerleştirmeniz ve kutuları kapatmanız gerekmektedir.

Burada amaç kutuların kapasitesine göre ürünleri yerleştirmektir. Örneğin küçük kutulara üç tane yerleştirmesi gerektiği söyleniyorsa bu size şema ile gösterecektir.  Yapacağınız iş size önceden şema ile hangi kutuya kaç tane ürün yerleştirileceği gösterilecektir. Siz de bu hazır sistem üzerine istenilen sayıda malzemelerin yerleştireceksiniz.

Çatal kaşık bıçak paketleme işi veren firmalar

Parça başı olarak size ödeme yapılacaktır. İşinizi düzgün temiz ve zamanında teslim edersiniz çatal kaşık bıçak paketleme işi veren firmalar sizinle sürekli olarak çalışmak ister. Ç

Çatal-kaşık-bıçak paketleyerek ne kadar kazanırım

Kazancımızı sizin yapacağınız çalışmada performansınız belirleyecektir. Yani günde kaç saat çalışacağınız ya da elinizin ne kadar hızlı olduğuna göre günlük kazancınızı siz belirleyebilirsiniz.

Firmalar sizlere binlerce ürün gönderecektir. Bu konuyu yine firmanın size iş teklifi yapmasından sonra konuşmanızda fayda vardır. Ama günde 5-6 saat zaman ayıran birisinin yedi yüz sekiz yüz TL ek gelir sağlayacağını tahmin ediyoruz. Aşağıya başvuru yapın bekleyin.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

33 yorumlar

 1. Bahar yıldırım

  Buyukcekmece

 2. ek iş arıyorum öğrenciyim ist kçekmece

 3. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde çatal-bıçak-kaşık takımı paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir