Sponsor Reklam

CarrefourSA Personel Alım İlanları

 Türkiye'de Market zincirinin önemli markalarından biri olan CarrefourSA personel alım ilanı hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Kurumda sürekli olan iş açığı sebebiyle insan kaynakları bölümüne eleman alımı yapılmaktadır. İşe alım süreci ihtiyaçlar dahilinde zaman zaman kamuoyu ile paylaşılmaktadır.

Bu sebeple önemli bir firmada çalışmak isteyen kişilerin her türlü eğitim düzeyinde iş kurma fırsatı olduğunu hatırlatalım. CarrefourSA personel alımı yaparken aradığı özellikler standarttır. Bu firmada çalışmak isteyen kişiler çalışacağı pozisyonlar eğitim düzeyine uygun olması gerekmektedir.

CarrefourSA'da çalışma düşüncesinde olan kişi ekip arkadaşlarına uyum sağlamalı, kurum kültürüne uygun davranmalıdır.

Hedef oluşturan ileriye dönük amaç ve ilerleyen kişiler olması gerekir. En önemlisi de çalışmayı düşündüğü açık pozisyonlar için gerekli donanıma sahip olmalıdır.

CarrefourSA'da işe alım süreci nasıl işler

Firma perakende sektörünün ülkemizdeki en büyük şirketler arasında bulunmaktadır. Bu sebeple burada çalışmak isteyen kişilerin de kurum kültürüne uygun hareket etmesi gerekir. Şirkette açık bulunan pozisyonlar için yapılan ilanlarda en doğru zamanda en doğru işe en doğru kişilerin yerleştirilmesi hedeflenmektedir.

CarrefourSA işe alım süreci şöyle işlemektedir.

Mülakatlarda başarılı olmak. Firma kurumunda çalıştıracak kişilerle dilediği gibi mülakat görüşmesi gerçekleştirebilir. Bu durum bazen toplu mülakat, bazen panel mülakatı, bazen bire bir mülakat, bazen de telefon ile uzaktan mülakat şeklinde gerçekleşmektedir.

[caption id="attachment_2703" align="alignleft" width="300"]CarrefourSA CarrefourSA[/caption]

Çalışacağı pozisyonda yabancı dil bilgisi gerekiyorsa ayrıca teknoloji testleri de uygulanmaktadır.

CarrefourSA'da çalışmak isteyen kişiler öncelikle insan kaynakları direktörü insan kaynakları operasyon müdürü tarafından değerlendirilir. Çalışma düşüncesinde olan adayın CarrefourSA kültürüne uygun pozisyonda olup olmadığı tespit edilir.

Eğer uygun görülürse ilgili bölümün yöneticisi de ikinci aşamada çalışmayı düşünen kişi ile Mülakat gerçekleştirir. Eğer bu aşamayı geçerseniz işe alım süreci sizin için başlamış sayılır.

CarrefourSA işe nasıl girilir

Öncelikle CarrefourSA web sitesine giriş yapıp insan kaynakları bölümündeki başvuru formu doldurulur. Başvuru yapan herkese farklı şekillerde ulaşılır. Kariyer siteleri, bırakılan telefonlar ya da e-posta aracılığıyla her başvuruya cevap verilir.

CarrefourSA açık personel ihtiyacı hakkında bilgi almak amacıyla web sitesi sürekli olarak takip edilmesinde fayda var.

Sizler de CarrefourSA iş ilanları hakkında kısa bilgi sahibi olduğunuz. Ayrıntıları kurumun telefon numarası aracılığıyla ya da web sitesi ile öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Giyim Mağazası Nasıl Açılır?

İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan giyinme sayesinde ticaret hiçbir zaman bitmez. Bu sebeple Giyim …

Bir Yorum

  1. kübra Turan

    ek iş arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir