Sponsor Reklam

Çankırı Ek İş İlanları

Ankara'ya çok yakın olan, İç Anadolu Bölgesi'nin önemli illerinden biri Çankırı ek iş fırsatları açısından avantajlı konumdadır. Çankırı ilimiz hakkında tarih kaynaklarında farklı konular ve başlıklar bulunmaktadır. Çankırı'nın adıyla ilgili kaynaklarda çengeli yada Çankırı olarak bahsedilir. Geçmiş dönemlerde Roma İmparatorluğuna kadar farklı uygarlıklar altında kalan, Bizanslılar zamanında Sürgün yeri olarak kabul edilen önemli bir şehirdir.

Çankırı Ek İş

[caption id="attachment_1228" align="alignleft" width="300"]Çankırı Çankırı[/caption]

Çankırı'da yaşayan insanlar para kazanmak için neler yapılacağını nasıl rahata kavuşacaklarını geçim sıkıntısından nasıl kurtulacaklarını araştırıyorlar. Bunun içinde Çankırı ek iş neler olabilir, Ne yapabilirim nasıl para kazanabilirim diye düşünüyor. Biz de paraya ihtiyacı olan insanlara yardımcı olmak amacıyla yaptığımız ilk incelemelerinde en uygun ek iş için evde yapılan ve kolay olan en çok tercih edilen ek işler neler bunları paylaşalım istedik Çankırı evde ek iş fırsatları açısından değerlendirilecek, yapılabilecek işler bakımından kalem montaj işi, klips paketleme işi, kokulu taş işi, mandal toka paketleme işi, Abaküs montajı işi, toplu iğne paketleme işi, sabun paketleme işi, gelinlik süsleme işi, gelin buketi hazırlama işi olarak daha çok öne çıkmaktadır. Ayrıca evde bohça hazırlama işi de Çankırılı vatandaşların en çok tercih ettiği ek işler arasındadır.

Sizler hala henüz iş bulamadıysanız ve siz de Çankırı ek iş imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, konu altına iş istediğinizi belirten mesaj yazmalısınız. Çankırı eve ek iş veren firmalar sizlere bıraktığınız iletişim bilgilerinden ulaşacak size de iş teklifinde bulunacaktır. Böylece ayda 2 bin lira ek gelir yakalama fırsatı bulacaksınız Sizlerde bir nebze olsun sıkıntılardan kurtulma fırsatı yakalayacaksınız Çankırı ek işi ilanları ile iş bulmak artık çok kolay.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

5 yorumlar

  1. Bende evde iş yapmak istiyorum

  2. Ben cankırı merkezde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum evlere iş veren yerlere bizlere dönüş yapmalrını rica ediyorum saygılarımla

  3. Acil evde ek iş arıyorum paraya ihtiyacım var dönüş yapın lütfen

  4. Acil is ariyorum ne iş olursa yaparım iğne oyası takı tasarımı işlerinde iyiyimdir saygilarimla.

  5. Firdevs hakyemez

    Evde ek iş yapmak istiyorum bana 05538451828 numaradan ulasabilir misiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir