Sponsor Reklam

Çamaşır Yıkama Ütü Yapma İşi

 Büyük şehirdeki insanları yoğun iş temposu sebebiyle kendi çamaşırlarını yıkayacak ve ütüleyecek zamanları çok az oluyor. Bu sebeple yeni bir sektör oluştu. Çamaşır yıkama ütü yapma dükkanları açılmaya başlandı. İster girişimci olarak isterseniz buralarda çalışarak para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Evde ütü yapmak  en çok tercih edilen ve para kazandıran ek işler arasındadır. Çamaşırlarını, halısını, battaniyesini, perdesini yıkatmak isteyen insanlar artık yeni açılan bu dükkanlara veriyor.

Dükkan sahipleri de işler yetişemediği zaman evde ütü yapacak insanlara ihtiyaç duyuyor. Evde ütü yapmak için herkesin özellikle kadınların tercih ettiği ek işler arasındadır.

Ütü Yapma Ek İşi

Büyük şehirlerde yaşayanların daha avantajlı olacağı bu ekip sayesinde Sizlerde ailenize büyük destek sağlayabilirsiniz. Çevrenizde mutlaka Kuru temizleme, çamaşır yıkama, ütü yapma dükkanları görüyorsunuzdur. Buralara giderek boş zamanınız olduğunu ütü yapabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Dükkan sahipleri de işleri yetişmeyeceği zaman sizlere haber verir. Siz de evde ütü yaparak para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

[caption id="attachment_194" align="alignleft" width="300"]ütü ütü[/caption]

Evde ütü yapmak istiyorum

Size tavsiyemiz eğer çevrenizde kuru temizleme ve çamaşır yıkama dükkanları varsa bizzat onlarla konu hakkında görüşebilirsiniz. Uygun zamanınız olduğunu ve güzel ütü yaptığınızı söylerseniz dükkan sahiplerinin aklında olmasa bile iyi bir fikir olduğunu düşünerek size iş verebilirler.

Evde ütü işi isteyin

Eğer evde ütü yapmak istiyorsanız konu altına bu işi yapabileceğinizi belirten ön başvuru formu doldurabilirsiniz. Sitemizin en büyük amaçlarından birisi de farkındalık oluşturmaktır. Yani iş hakkında hiçbir fikri olmayan ister işveren olsun ister iş arayan olsun aklına düşürmek. Bu işten herkesin kar etmesini sağlamaktır.

Evde çamaşır yıkama evde ütü yapmak ek işi de benzer amaçlar söylenmektedir. Evet ister işverenler olsun ister iş arayanlar olsun bu düşüncemizi asla küçümsemeyin.

Çok yakın gelecekte göreceksiniz ki sizler bile ütü yapmak isteyen insanlar arayabileceksiniz. Çünkü öyle hızlı bir çağda yaşıyoruz ve öyle çok şey istiyoruz ki çamaşırlarınızı yıkamak, sermek, toplamak, ütülemek için zamanınız olmayabilir.

Bilhassa çalışan hanımlar, beyler bu iş için direkt aracısız da evde ütü yapmak isteyen insanlara iş verebilirsiniz. Yani yaşadığınız bölgede sizin bu işlerinizi en iyi şekilde yapabilecek insanlara evde çamaşır yıkama evde ütü yapma işini teklif edebilirsiniz. Paraya ihtiyacı olan insanlar da sizin bu teklifimizi değerlendirerek para kazanabilir.

O halde yaşadığınız ili yazarak bu işi yapmak isteyenlere teklif gönderebilirsiniz. Bu işi evde yapmak isteyenler de yaşadığı ili ilçeyi yazarak bu işi çok iyi yaptığını belirten ön başvuru formu doldurabilir. Ücretini de karşılıklı konuşarak anlaşırsınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Pamuk Paketleme İşi

Pamuk paketleme işi yaparak para kazanma ev hanımları öğrenciler emekliler normal işine devam edip yeteri …

11 yorumlar

 1. Merhaba bana dönüş yaparsanız ck sevinirim Teşekkürler

 2. Gaziantep gazikent ozenle utu yapilir evde ek gelire ihtiyacim var

 3. kocaeli gebzede ütü ve çamaşır yıkama işleriniz evinizden alıp kendi evimizde yıkanıp evinize teslim edilir.

 4. Evde ütü yapmak isdiyorum bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz

 5. 17 yıllık iş tecrubemle herturlu utu işinizi anlaşma dahilinde profosyenelce yaparım istanbul bagcılar ve cevre ilçeler daha uygun bölgelerdir herkese ferah bir yasam diliyorum

 6. Allahim kendi ütümüz bitti bide baskalarınınkinimi ütülicemütüden nefret ediyorum

 7. abdulkadir gonuler

  bende cok iyi utu yaparim mardin artuklu 04822126698

 8. Mukemmel utu yaparim. İlgilenirseniz sevinirim edirne/merkez

 9. Nazlı Sarıkaya

  Utu de çok Iyiyim dir evlerde gidebilirim utu yapmak için evimde yapabilirim

 10. evde ütü çamaşır yapmak istiyorum kayseri/merkez

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir