Sponsor Reklam

Cam misket bilye paketleme işi

Çocukların çok sevdiği, ancak günümüzde oynama fırsatı bulamadığı cam misket bilye paketleme işi yapmak isteyenlere önemli ek gelir fırsatı sunulmaktadır. Özel olarak üretilmiş renk renk, cıvıl cıvıl içleri insanın baktıkça bakmak istediği bin bir çeşit cam bilyelerin bazen özel kutulara, bazen minik keselere paketlenmesi için üretici firmaların evde ek iş yapmak isteyenlere fırsat sunduğunu hatırlatalım.

Geçmiş dönemin en önemli oyuncakları arasında yer alan ve çocukların mızıkçılık yapmak, içindeki çocuğu dışarıya çıkarmak için en iyi fırsat araçlarından biri olarak kullandığı cam bilyelerin üretimini yapan firmalar belli sayılarda paketlenmesi, keselenmesi için bu işi yapmak isteyen elemanlar aranmaktadır.

Bilye paketleme işi

Sizler de bizim sitemize geldiğinize göre muhtemelen kredi kartlarınızı ödemekte zorlanıyorsunuz, evdeki doğalgaz faturası, Elektrik Faturası, su faturası ya da ev kirasını karşılamak amacıyla "ben de aileme destek olmak istiyorum" diye düşünüyorsunuz. Çok haklısınız, insanın bir şeyler yaparak para kazanması ailesine destek çıkması gerekir.

Çalışmak ibadettir. Çalışmanın ayıbı olmaz. Hele evde boş zamanlarını değerlendirmek daha da isabetli bir karar olur. Bir kişinin çalışıp evde üç beş kişiye bakması oldukça zor bir hal aldı. En mantıklı olanı da öğrenci ise yurtta, evde emekli ise evinde, ev hanımı ise televizyonun başında dizi izlerken yapabileceği evden ek gelir fırsatı yakalayabileceği ek işler bulunmaktadır.

İşte evde cam bilye paketleme işi de bu kolay para kazanma araçlarından birisidir.

[caption id="attachment_1976" align="alignleft" width="300"]Evde bilye paketleme işi Evde bilye paketleme işi[/caption]

Evde bilye paketleme işi nasıl yapılır

Bilye üreten firmaların sizlere çuval dolusu gönderdiği misketler istenilen sayıda gerek özel kutulara gerek plastikten yapılmış filelere ya da özel minik keselere istenilen sayıda konulmalıdır. Sayı bilgisi önemlidir. Ne fazla ne de eksik koymamak gerekir. Bu kadar eğlenceli, renkli, zevkli bir ek iş istiyorsanız yapmanız gereken firmalarla iletişime geçmek için bir an önce ön başvuru yapmaktır.

Bu yazının altındaki iş başvurusu formuna sadece mail adresini ve kendinizi özel durumunuzu, boş zamanlarınızı anlatan bir tanıtım yazısı yazmak.

Böylece firmalar ihtiyaçları olduğu zaman sizlerin bıraktığınız mail adresinizden sizlere ulaşır ve size birlikte çalışma teklifinde bulunur.  Bilye paketleme işi ile ayda 1000 ile 1250 TL arasında oturduğumuz yerden birkaç saatinizi ayırarak para kazanmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapın.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

22 yorumlar

  1. Dilek akyüz

    Ev hanımıyım eve destek çıkmam lazım dönerseniz sevinirim

  2. Hayırlı günler öğrenciyim ailemle birlikte çalışabiliriz olumlu dönüşünüzü bekliyorum saygılar Kocaeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir