Ev / Ek iş ilanları / Broşür dağıtma işi
Sponsor Reklam

Broşür dağıtma işi

Broşür katalog dağıtma işi

Paraya ihtiyacı olan herkesin hem spor yaparak hem de zamanı değerlendirerek para kazanabileceği broşür dağıtma işi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Gerçekten her şeyi yaparım yeter ki para olsun diye düşünüyorsanız o zaman sizlerin de dikkatini çektiği üzere hemen hemen bütün firma kurum kuruluş ürünlerini hizmetlerini tanıtmak amacıyla broşür bastırıyor, katalog dağıtıyor. Sizler de yaşadığınız bölgelerde broşür dağıtım elemanı arayan firmaların sizlere sağladığı bu fırsatı değerlendirerek önemli oranda ek gelir yakalayabilirsiniz.

Broşür katalog dağıtarak para kazanmak

Firmalar haftalık, 15 günlük ve aylık olarak kampanyalı ürünleri hakkında ya da kendi kurumlarının verdiği hizmetleri tanıtmak amacıyla broşürler veya kataloglar hazırlamaktadır. Bunların bütün adreslere tek tek dağıtılması icap etmektedir. Bunun için bu işin evden dışarıya çıkılarak aktif yürüyüş yaparak apartmanların kapıların açılması ya da evlerin posta kutularının içine tek tek katılması şeklinde dağıtılması gerekmektedir. Hiçbir zoru yoktur, kafa yorma değil de fiziksel olarak yorulma söz konusu olabilir. Ancak ekip halinde yapabilirsiniz ve bu işten önemli oranda kar edebilirsiniz. Broşür dağıtma işi özellikle emeklilerin, iş bulamayan gençlerin ve üniversite öğrencilerinin yapabileceği ek işler arasındadır.

Broşür dağıtma işi yaparak ne kadar kazanırım

Firmaların, kurumların, kuruluşların sizlere yapacağı teklif ile kazancınız ortaya çıkacaktır. Yani günlük olarak dağıtılacak broşür ya da katalog sayısı oranında sizlere para ödenecektir. Ortalama günlük 30-40 Lira kazanma fırsatını bulunmaktadır. [caption id="attachment_2047" align="alignleft" width="300"]Broşür dağıtma işi Broşür dağıtma işi[/caption] Bu işi herkes kolaylıkla yapabilir. Bu işi yapmak için yaşadığınız bölgedeki kişilerle iletişime geçmeniz en önemli başlangıç noktasıdır. Yani sürekli olan bir iş değildir firmalar ihtiyaç olduğu durumlarda sizlere teklif edebilir. Bunun için konu altına yaşadığınız bölgeye kaç kişi olduğunuzu ne kadar boş zamanınız ve yaşınız, eğitim durumunuz gibi bilgiler yazarsanız firmalar sizlere ulaşabilir. En önemli konu, yaşadığınız yerdir. Çünkü firmalar acil broşür dağıtım elemanı ihtiyacı olunca sizlere ulaşması gerekmektedir ve yaşadığınız bölgede dağıtım elemanı ihtiyacı varsa acilen size ulaşmaları gerekir. Bu sebeple yaşadığınız yeri mutlaka yazınız özellikle marketler düzenli olarak aylık, haftalık olarak indirimli ürünlerinin tanıtılması amacıyla broşür katalog dağıtım elemanı aramaktadır. Bu fırsatı değerlendirmenizde fayda var.

Ayrıca Gözatın

Evde Tütsü Paketleme İşi

Tütsüler tarih boyunca bulunulan ortamı kötü enerjilerden temizlemek için kullanılırdı. Günümüzde bu amaçla kullanımı devam …

9 yorumlar

 1. Kecioren /Ankara ben yaparım.

 2. Ben yapmak istiyorum lutfen

 3. Setenay Dalkıran

  Balıkesir Gömeç bu işi yapmak istiyorum bolca vaktim var

 4. İstanbul pendik

 5. navruz yücel

  konyada yaşıyorum 24 yaşındayım tecrübeliyim calısmak isterseniz numaram 05536128528

 6. kocaelı de oturuyorum bu ısı yapmak ısterım

 7. Broşür katalog dagitabilirim
  Tam bana göre
  Açık havada yürümeyi seviyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir