Sponsor Reklam

Bitki destek çubuğu paketleme işi

 Bitki destek çubukları işi

Tarımla ilgilenen, bahçe işlerini seven insanların en çok kullandığı bahçe gereçleri paketleme ambalajlama işi yapmak isteyenlere bu işin nasıl yapıldığını nasıl para kazanıldığını kimlerin yapabileceğini anlatalım. Her gün farklı para kazandıran, soru işaretleri uyandıran iş fırsatlarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bugün de bahçe aletleri paketleme ambalajlama faydaları ile ilgili sizleri bilgilendireceğiz. Bahçe işlerine meraklı olanlar çok iyi bilir ki bahçe bitki destek çubukları çok önemli işler yürütür dikilen küçük fidelerin dik durmasını sağlamak amacıyla bitki destek çocuklarının son zamanlarda giderek ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

[caption id="attachment_1804" align="alignleft" width="300"]Bitki destek çubuğu Bitki destek çubuğu[/caption]

Her şeyin teknoloji ile doğrudan orantılı olması sebebiyle firmalar bitki destek çubukları da üretip satmaya başladı. Sizler de bu ürünleri paketleme ambalajlama işi yaparak ailenize gelir sağlayabilirsiniz.

Bitki destek çubuğu paketleme işi nasıl yapılır

Firmaların sizlere ister evinizde ya da iş yerinde çalışarak yapma fırsatı sunduğu bitki destek çubuğu işi oldukça kolaydır. Belli sayılarda paketlenmesi gerekmektedir. Örneğin 5'li paket 10'lu paket 20'li paket ya da 50'şerli paket şeklinde çubukların paketlenmesi sizden istenebilir. Bunun için sizin herhangi bir malzeme almanıza gerek yoktur. Çubukların boyları farklı uzunluklardadır. Bir metre olanı da bulunmaktadır 2 metre olanı da bulunmaktadır. Sizlerin yapması gereken firmanın size vereceği talimat doğrultusunda aynı boydaki bitki destek çubukları istenilen sayıda paketleyerek hazır hale getirmektir. Bitki destek çubuğu paketleme işi veren firmalar bu işin aha çok iş yerinde yapılmasını tercih etmektedir, ancak ihtiyaç halinde fabrikaya yakın olan yerde çalışan insanlara da iş eve kadar teslim edilerek evde bitki destek çubuğu işi yaptırılmaktadır.

Bitki destek çubuğu işinden ne kadar kazanırım

Yapacağınız bu iş tane ile hesaplanmaktadır. Size iş verecek olan firmanın paketleme başı ya da çubuk başı olarak teklif edeceği fiyata göre kazanacağınız para ortaya çıkar. Örneğin her çubuk için 10 kuruş olarak anlaşırsanız günde kaç çubuk yaparsanız 10 kuruş ile çarparsınız, geliriniz de buna göre ortaya çıkar. çalışma süreniz ve çalışma sistemimiz ile doğrudan orantılıdır. Herkesin Bitki destek çubuğu paketleme işi rahatlıkla yapabileceğiniz söyleyebiliriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Pamuk Paketleme İşi

Pamuk paketleme işi yaparak para kazanma ev hanımları öğrenciler emekliler normal işine devam edip yeteri …

5 yorumlar

  1. Bitki destek çubuğu paketleme işinden bende yapmak istiyorum

  2. Yillarca tarimla ugrastim bu is tam bana gore lutfen donus yapin.

  3. Ömer çuhadar

    Daha önce tarlada çok çalıştım, bu işleri iyi bilirim, iş vermek isteyenlerle görüşmek isterim. Aydın merkezde kalıyorum. Öğrenciyim

  4. İstanbul kadı köyde fikirtepe lokasyon çok iyi bir depom vat paketleme işi yapmak gerekirse çevremde ev hanımları öğrencilerede vere bilirim irtibata geçerseniz menmun olurum saygılar

  5. Hayırlı günler Kocaeli’nde oturuyoruz işinizle ilgileniyorum olumlu dönerseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir