Ev / PERSONEL ALIMLARI / Belediyelere Lise Mezunu Memur Personel Alım İlanları
Sponsor Reklam

Belediyelere Lise Mezunu Memur Personel Alım İlanları

Lise Mezunu Memur Personel Alımı

Türkiye yerel yönetimleri ihtiyaçları gidermek amacıyla zaman zaman belediyelere memur personel alımı yapmaktadır. Sizler de en az lise mezunu iseniz yaşadığınız bölgedeki belediyelerde yerel yönetimlerin ihtiyacını gidermek amacıyla personel alımı yapacak belediyelerin açtığı sınav duyurularını takip etmenizde fayda var. Ülkemizde oldukça fazla belediye kuruluşu bulunmaktadır. Bunlar mevcut hizmetlerini alt yapı, üst yapı çalışmalarını, park, bahçe, fen işlerini en iyi şekilde yürütebilmek amacıyla zaman zaman işçi ve memur personel alımı gerçekleştirmektedir.

Sitemizde sizlere işçi ve memur personel alımı yapacak belediyeler hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Belediyeler çalıştırdıkları işçilere ve memurlara önemli oranda maaş vermektedir. İyi bir belediyede memur ya da işçi olarak göreve başlarsanız yan ödemeleri, primleri, sosyal hakları ile rahat bir geleceğimiz olur.

Memur personel alımı yapacak olan belediyeler

Türkiye'de şu anda memur personel alımı yapacak olan belediyeler şunlardır; Altınekin Belediyesi, Kalaba Belediyesi, Serenli Belediyesi, Gökçedere Belediyesi, İmranlı Belediyesi ve Palandöken Belediyesi şu anda aktif olan ilanlar bunlardır.

Sizlere tavsiyemiz belediyelerin web sitelerine girerek insan kaynakları bölümlerini takip edip müracaat tarihlerine geçirmeden zamanında müracaat yaparak iş fırsatlarını yakalamanız.

Personel alım ilanları

 Örneğin Palandöken belediyesi sözleşmeli personel alımı için Avukat alımı yapılacaktır. Hukuk fakültesi mezunu olan avukatların tek aşamada yapılacak olan sözlü mülakat sınavına girerek önemli bir belediyede çalışma fırsatı yakalayacağını hatırlatalım.

12 Ekim 2016 tarihinde saat 14'te yapılacak olan sözlü sınav belediye encümen salonunda gerçekleştirilecektir. Sınavda genel kültür, mesleki bilgi temsil kabiliyeti, mesleğe uygunluk gibi kriterler göz önünde bulundurulacaktır.

Bir başka örnek ise Nevşehir Kalaba Belediye Başkanlığı'nın gerçekleştirdiği sınav ile kepçe operatörü alımı yapılacaktır. Bunun için ilkokul mezunu olmak yeterlidir. Son başvuru tarihi ise 30 Eylül 2016  Avanos ilçesine bağlı Kalaba kasabasında ikamet edilecek ve üç tane işçi geçici çalışma şekli ile tam süreli çalıştırılacaktır.

Buna benzer örnekler oldukça fazladır. Sizlerin sitemizi sürekli olarak takip ederek belediye işçi memur personel alım ilanları hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var. Belediye personel alım ilanları çok sık yapılmaktadır. Çünkü Türkiye'de her yerleşim biriminde mutlaka belediye teşkilatı kurulmuştur.

Sizler de küçük olsun, büyük olsun belediyede işçi ya da memur statüsünde bir işe girerseniz rahat ve iş güvenceniz olur, sendikalı olursunuz ve rahat bir yaşam sürersiniz.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir