Sponsor Reklam

Bebek Elbisesi Süsleme İşi

Evde bebek kıyafetleri süsleyerek para kazanmak isteyen ev hanımlarına güzel bir ek iş fırsatı hakkında bilgi vereceğiz. Bayanlar erkekler gibi düşünmez. Erkekler iş görürsün ve nasıl olursa olsun anlayışında hareket ederken, bayanlar ayrıntılara önem verir ve bebek elbisesi süsleme işini de dikkate alacaklar. Bu anlamda bir para kazanacaklarını bir fırsata dönüştürdüklerini söyleyebiliriz. Son zamanlarda vatandaşın çocukları özellikle de bebekleri çok kıymetli olmaya başladı. Nedendir bilinmez her şeyin en güzeli benim çocuğumun olsun, Onun için gerekirse yaparım anlayışı hakim olmaya başladı. Bebeklikte çocuklara her şey yakışır. Her şeyin küçüğü sevilir. Doğal olarak ilk defa anne baba olacak ya da ilk defa anneanne, babaanne, dede olacak vatandaşlar çocuklarına ya da torunlarına özel kıyafetler giydirmek için özel siparişler vermeye başladı. Durum böyle olunca da evde bebek kıyafeti süsleme işi yapacak olan ev hanımlarına ek gelir fırsatı doğdu.

Bebek elbisesi süsleme işi nasıl yapılır

Görselliğe önem veriyorsanız, farklı düşünüyorsanız ve farklı tasarımlara dikkat ediyorsanız o zaman yukarıda bahsettiğimiz anneanne, babaanne dede ya da çocuğun annesi babası süslü özel kıyafetler giydirmek istiyorsa ve bunu da birilerine sipariş vermek istiyorsa siz de kendinize güveniyorsanız, bu işe talip olabilirsiniz. Bebek kıyafeti süsleme işi veren kişiler ya da firmalar sizinle iletişime geçer. Ancak öncelikle yaptığınız çalışmalardan örnekler isteyebilir. Bebek kıyafeti satan mağazalar da bu işe el atarak evde çocuk kıyafeti süsleme işi vermeye başladılar. Çünkü bebek kıyafeti satın almak isteyen vatandaşlar doğal olarak çocuk giyim mağazaları özel kıyafet olup olmadığını sorunca bebek kıyafeti satan mağazalar da bu işi yapabilecek kişilerle görüşerek bu işi sipariş etmeye başladı. Eğer sizlerin de eliniz yatkın ise süsleme, dikiş nakış işlerinde becerikli iseniz evde bebek kıyafeti süsleme işi tam size göre.

[caption id="attachment_2214" align="alignleft" width="300"]Bebek Elbisesi Süsleme İşi Bebek Elbisesi Süsleme İşi[/caption]

Evde çocuk bebek elbisesi süslemek istiyorum

Yapmanız gereken evlere bebek kıyafeti süsleme işi veren kişiler ya da firmalar ile iletişime geçmek için konu altındaki ön başvuru formunu doldurarak müşterilerin sizinle iletişime geçmesini fırsat tanımak zorundasınız. O halde yapmanız gereken yazının altındaki iş başvurusu formunu bütün ayrıntılarınızı yazarak daha önceki çalışmalarınızı anlatarak yaşadığınız yeri, yaptığınız çalışmaları, eğitiminizi, birikimimizi, deneyiminizi, konu altında, belirterek size sipariş verilmesine fırsat verilmelidir. Bu işi yaparak ailenize önemli olan da ek gelir fırsatı sağlayabilirsiniz.

Bayanlar için ek iş fırsatları günden güne artmaktadır biliyoruz ki evde gider kalemleri de sürekli olarak artış göstermektedir o zaman bu giderlerin karşılanması amacıyla evde farklı ek iş fırsatlarını değerlendirmek gerekir. İşte size evde bebek elbisesi süsleyerek para kazanma fırsatı veriyor. Tam da size göre firmaların ya da kişilerin sizinle iletişim kurması için mutlaka kendinizi tanıtıcı yazı yazmayı unutmayın.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

7 yorumlar

  1. İstanbul’da 4 kişi olarak bu işi yapabiliriz.Başka bir işte çalışmadığımız için hızlı teslimat yapabiliriz.

  2. İyi günler Kocaeli’nde yaşıyorum öğrenciyim annemle birlikte bu işi kolayca yapabiliriz ihtiyacımız var olumlu dönüşünüzü bekliyorum

  3. 5 kişilik ekibimiz var bu işi yapabiliriz dönüş bekliyoruz.

  4. Merhabalar tekstilciyim istanbul başakşehirdeyim uygunsa görüşebiliriz.saygılar

  5. ekibimle bu işi yapabilirim lutfen dikkate alın

  6. Eskişehir de yaşıyorum ve Yen’i mezunum. Yeterince boş vaktim var ve bu işi severek yapacağıma inanıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir