Sponsor Reklam

Bayilik Veren Mobilya Firmaları

 Mobilya Mağazası Bayiliği Almak

Türkiye'de insanlar eşyalara daha çok değer verir. Evinize bir misafir geldiği zaman öncelikle evinizin eşyalarını süzerler. Doğal olarak en çok göze batan ev eşyanız oturma gruplarıdır. Koltuk, çekyat, yemek masası, vitrin, konsol gibi mobilya eşyalarını ilgiyle takip edilen eğer yeni ise kaliteli ise bilindik bir markaysa kendileri de değiştirmek için hemen girişimlere başlar. Hatta bazı ticari kafaya sahip olan insanlar mobilya bayiliği veren firmalar hakkında bilgi alır. Mobilya firmasından aracısız doğrudan ürünü satın almak için görüşmek ister.

Uzun lafın kısası, eğer sizler de ticari kafaya sahipseniz. Girişimci olmayı düşünüyorsanız mobilya dükkanı açarak para kazanmak istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin. Türkiye'de mobilya sektörü en çok ilgi gören gruplar arasındadır. Gerçekten Ortadoğu'nun, Asya'nın, Afrika'nın, hatta Avrupa'nın en önemli mobilya markaları ülkemizden çıkmıştır. Yurt dışına ihracatımız olanca hızıyla devam etmektedir. Bu durum doğal olarak urumsal kimlik kazanmış mobilya firmaları için geçerlidir. Özellikle Bursa İnegöl, İzmir Karabağlar mobilya üretimi yapan ilk akla gelen yerleşim merkezleridir. Kayseri ilimiz de son zamanlarda hızlı bir atılım yaparak oldukça kaliteli markaları bağrından çıkarmıştır.

[caption id="attachment_2221" align="alignleft" width="300"]Mobilya Firmaları Mobilya Firmaları[/caption]

Mobilya bayiliği almak istiyorum

Yapmanız gereken Türkiye'de hemen her yerde adını duyduğunuz marka değeri yüksek olan firmalardan bayilik almak için çalışmaktır. ilk akla gelen hepinizin bildiği gibi İstikbal Mobilya, Bellona, Alfemo, Yağmur Mobilya, Söğütlü Mobilya, Çetmen Mobilya, Ankara Mobilya, Kelebek Mobilya, DOĞTAŞ olarak sıralanabilir.

Önemli mobilya firmaları hakkında bilgi almak için yapmanız gereken firmaların bayilik şartlarını araştırmaktır. Gerekli şartlar yerine getirdiğiniz takdirde reklam yapmadan, üretim yapmadan oturduğunuz yerden mobilya satışı yaparak para kazanmanın keyfini sürmektir.

Şimdi Türkiye'de alışveriş mağazaları şehir dışlarında büyük merkezlerde buluşmaya başladı. Uygun yerden iyi bir dükkan açarak bayilik veren firmalar ile anlaşarak önemli paralar kazanabilirsiniz. sadece İstikbal Mobilya, Bellona, Alfemo, Yağmur Mobilya, Söğütlü Mobilya, Çetmen Mobilya, Ankara Mobilya, Kelebek Mobilya, DOĞTAŞ gibi ünlü markalar değil ikinci segment, adı fazla duyulmamış ancak kaliteli üretim yapan bayilik sistemi veren mobilya mağazaları ile anlaşmanız tavsiye ederiz. Böylece hem kâr marjınız yüksek olacak, hem de mobilya bayiliği ücreti fazla ödemeyeceksiniz.

Bu konu hakkında enine boyuna iyice araştırma yapmanızda fayda var. Bayilik veren mobilya firmaları sizlere ürünleri teslim eder, siz satışını yaparsınız ve aradaki satış komisyonunuzu alırsınız. Bu kadar kolay bir para kazanma aracını elbette uygun bir yerde açarsanız, karlı çıkarsınız.

Ayrıca Gözatın

PVC pencere bayiliği almak

PVC bayiliği almak İnşaatın hızlı bir şekilde geliştiği ülkemizde PVC cam bayiliği almak önemli bir para …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir