Sponsor Reklam

Bayilik Arıyorum

Bayilik arayan insanlar için hazırladığımız bu yazıda farklı bayilik fikirleri sayesinde yeni iş kurmak isteyen insanların bayilik arıyorum, hangi bayiliği yapmam uygun olur, gibi sorularına cevap vermeye çalışacağız. Genç girişimciler çalışmak için farklı sektörlere yönelerek başarılı olmak, para kazanmak için çaba harcarlar. Girişimciler işyerini ya da sermayesini kullanıp değişik iş fikirleri bulmak için çalışmaktadır. Bu sebeple tanıdık markaların bayiliklerini almak ve onların piyasadaki mevcut isimlerini kullanarak para kazanma düşüncesine girmektedirler.

Franchise alarak bayilik yapmak istiyorum

Bayilik arıyorum diye düşünen insanların ortalama 100- 150 bin lira para kazanmak amacıyla hazır Fast-food yiyeceklerini de kullanarak   dardania bayilik alabilirler. Dardania balık ekmek Fast-food olarak yenilebilecek, hızlı para kazanılabilecek bayilik fırsatı vermektedir. Kalamar, midye tava, tempura gibi farklı atıştırmalık sayesinde yaparak bayilik fırsatı yakalayabilirsiniz.

Konyalı Ahmet Usta bayiliği almak

Türkiye'de büyük bir atılım yaparak adını duyuran Konyalı Ahmet Usta yurt dışında da özellikle para boyasına Medine gibi yerlerde hizmet vermektedir. Daha çok Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinde faaliyet göstermekte olan firma şu anda Türkiye genelinde 15 tane şubesi ile hizmet vermektedir. Oldukça tanınmış firmalar arasında bulunan Konyalı Ahmet Usta bayiliği almak için sizde firmayla iletişime geçebilirsiniz. Bayilik almak istiyorum. Para kazanmak istiyorum diyenlerin Franchise olarak 30 bin dolar civarında para hazırlaması gerekmektedir. Bayilik arıyorum değil iş arayanlara Domino's Pizza'da Franchise fırsatı ile para kazanma fırsatı vermektedir. Her türlü damak tadına uygun pizza satışları yapan Türkiye'de hemen hemen her ilde ve 500' e yakın şubesi ile yaygın bir ağa sahip olan Domino's Pizza yurt dışında da çok tanınan büyük bir markadır. Bayilik almak istiyorum diyenlerin Domino's Pizza'dan yaklaşık 600 bin Türk Lirası ücret ödeyerek bayilik alabileceğini bilmeleri gerekir.

Ayrıca Gözatın

İstanbul’da ücretsiz bayilik veren firmalar

 Son zamanların en gözde kazanç sistemleri arasında yer alan bayilik sistemi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. İstanbul …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir