Sponsor Reklam

Bartın Ek İş İlanları

Bartın evde iş fırsatları, Bartın ek iş ilanları ile ilgili sizlere gerekli bilgileri iletmek istiyoruz. Batı Karadeniz bölümünün en güzel illerinden biri olan Bartın'da yaşayan vatandaşlara nasıl ek iş yaparak para kazanacaklarını anlatacağız.

Zonguldak elinden ayrıldıktan sonra ülkemizin yetmiş dördüncü şehri olan Bartın özellikle Turizm açısından giderek popüler bir şehir haline gelmeye başladı. Orman açısından oldukça zengin olan şehrimizin Milli Parkı Küre Dağları önemli bir tanıtım fırsatıdır.

Bartın şehrinizde yaşayıp yeterli para kazanamayan ve bu durumu düzeltmek için fırsatlar arayan insanlara neler yaparak para kazanabilecekleri  özetleyeceğiz.

Bartın evde iş fırsatları

Bartın'ın Turizm açısından hızlı ver atılım yaptığını herkes bilmektedir. Bu sebeple başta Merkez olmak üzere Ulus, Kurucaşile ve Amasra ilçeleri dahil, köylerinde yaşayan vatandaşlarda evden ek iş yaparak istedikleri geliri elde etme şansına sahiptir.

[caption id="attachment_2569" align="alignleft" width="300"]BARTIN EK İŞ BARTIN EK İŞ[/caption]

Bartın ilimizde üniversitenin de kurulmasıyla son zamanlarda öğrenci hareketliliği yaşanmaya başlanmıştır. Buna bağlı olarak Restoran yurt işletmeciliği gelişmektedir. Yine Küre Dağları Milli Parkı sayesinde yerel turistler şehri tanıtımına ağırlık vermektedir.

Bartın'da iş veren firmalar

Bartın'da yaşayan vatandaşların evden nasıl para kazanabilecekleri ne hatırlatalım. Bartında evlere ek iş veren firmalar Türkiye genelinde özellikle sanayi bölgelerine yakın olan yerlerde eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla evde iş yapmak isteyenlere fırsat vermektedir. Sizler de yeteri kadar para kazanan insanın ailenize destek sağlamak amacıyla evden gelir elde etmek için ek gelir fırsatları değerlendirmelisiniz.

Bartın ek iş imkanları

Bartın'da evlere ek iş veren firmaların sunduğu iş fırsatlarını takip etmelisiniz. Ayrıca civar illerden ve Türkiye'nin büyük şehirlerinden eleman ihtiyacı olan kurumlar kuruluşlar ihtiyaçları olduğu zaman sizlere ulaşmak amacıyla konu altına bırakacağınız iletişim bilgilerinizie bakabilir.

Bartın'da evden iş 

Evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız neler yapabileceğinizi kısaca hatırlatalım. Ev hanımları için evde fırın eldiveni paketleme işi, bebek elbisesi süsleme işi oldukça popüler olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca abiye elbise süsleme işi, çarşaf katlama işi örgü kenar yapma işi, kek kalıbı paketleme, peçetelik paketleme, nazar boncuğu paketleme, kına kesesi yapma, Nedime bilekliği yapma, kına gülü yapma bayanlara uygun ek iş imkanları arasındadır.

Erkeklerin de yapabileceği farklı ek iş fırsatları bulunmaktadır. Bartın evde iş fırsatları zihinsel ya da fiziksel olarak farklı ek gelir imkanları bulunmaktadır. Özellikle internet aracılığıyla para kazanmak son zamanlarda oldukça talep görmeye başlamıştır.

Evde taş boyayarak para kazanma, satış ortaklığı yöntemi ile para kazanma en çok ilgi gören evde yapılacak işler arasındadır. Eğer sosyal medyadan anlıyorsanız sosyal medya uzmanı danışmanlığı yapabilirsiniz. Link kısaltarak para kazanma, reklamlara tıklayarak para kazanma, mail okuyarak para kazanma gibi farklı alternatif işleri de değerlendirebilirsiniz.

Bu işleri yapmak için konu altına Kendinizi tanıtan ön iş başvurusu yazınız. Mutlaka uyarı bölümünü okuyunuz. Ondan sonra formu doldurun.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

6 yorumlar

  1. Bartın merkezde oturuyorum eşimle birlikte yapabiliriz

  2. Evde paketleme işi yapabilirim

  3. gülgün öztürk

    bartında öğrenciyiz ihtiyacımız var haber veriseniz seviniriz

  4. Ek is istiyorum

  5. Herturlu iş elimden gelir eşim vefat ettı maddi anlamda sıkıntıdayım evde iş imkanı istıyorum teşekkür ederım

  6. Merhaba Bartın merkezde oturuyorum evde ek işe ihtiyacım her türlü paketleme işi yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir