Sponsor Reklam

Bardak Askısı Paketleme İşi

Evde bardak askısı paketleme işi mutfaklarda bardakları dağınıklıktan kurtarmak amacıyla asmak için kullanılan bardak baskısı paketleme fırsatı sizlere para kazandırıyor. Kolay bir ek gelir fırsatı arıyorsanız işte size fırsat. Hemen konu hakkında bilgi almak amacıyla yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Evde bardak askısı paketleyerek önemli oranda ek gelir sağlayabilirsiniz. Firmalar ürettikleri Satışa hazır hale getirmek amacıyla paketlemek için personel ihtiyacı duymaktadır. Bu açığı kapatmak amacıyla işyerinde ya da evden çalışabilecek kişiler aramaktadır. Yurt dışından ithal edilen ürünlerin Türkiye'de paketleme yapabilecek elemanlar zaman zaman aranmaktadır. Bu amaçla sizler de bardak paketleyerek gelir elde edebilirsiniz.

Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki bardak askıları hem estetik açıdan hem de dağılan Mutfağı toparlamak açısından önemli bir görev üstlenmektedir. Bu önemli görevde sizin de rolünüz olsun isterseniz bardak paketleme işinden bardak askısı paketleme işinden nasıl para kazanılır sizlere öğretelim.

[caption id="attachment_2636" align="alignleft" width="300"]bardak askısı bardak askısı[/caption]

Evde bardak askısı paketlemek istiyorum

Firmaların sizlere sunduğu ek iş imkanı sayesinde ailenizle birlikte ya da tek başınıza zamanımızı değerlendirerek orta ölçekli ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir kişi günde 5-6 saat zaman ayırarak çalıştığı vakit ortalama 700-800 TL arasında ek kazanç sağlayabilir. Evde iki üç kişi varsa seri üretim yaparak kolektif bir şekilde daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Burada en önemli konu sizlere bu işi verecek firmalar bulmaktır.

Evde bardak askısı paketleme işi veren firmalar

İhtiyaçları olması durumunda sizlerin ön başvuru formunu inceleyerek gerekli şartları taşıması halinde size iş teklifi yapar. O halde siz de hemen bu ilanla ilgileniyorsanız ek iş yapmak için konu altındaki iş başvuru formuna gerekli bilgilerinizi yazın. Firmalar sizin bırakacağını bilgileriniz aracılığıyla size gerekli görmeleri halinde iş teklifinde bulunabilir. Böylece ailenizin giderlerine sizde ortak olursunuz. Faturalarınızı kolayca ödersiniz ihtiyaçlarınızı isteklerinizi yerine getirirsiniz.

Size kolay para kazanma fırsatı sunan sitemiz ek iş tanıtımları yapmaya devam ediyor. bugün evde bardak askısı paketleme işini tanıttık. Umarız gerekli girişimlerde bulunursunuz ve firmalar da size dönüş yapar. İstediğiniz ek geliri sağlarsınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

12 yorumlar

  1. Merhaba

    İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde bardak askısı paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

    Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

    Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir