Sponsor Reklam

Bakırköy ek iş ilanları

Bakırköy evde ek iş fırsatları, Bakırköy'de eve iş veren firmalar, Bakırköy'de evden ek gelir, Bakırköy ek iş imkanları İstanbul'un en köklü ilçelerinden biri olan Bakırköy'de yaşayan vatandaşlara evde hangi işleri yapabileceklerini anlatacağız. Bildiğiniz gibi ülkemiz ekonomi açısından rahat bir ülke değildir. Sürekli ülke ekonomisi üzerinde yapılan değişiklikler sebebiyle insanlar işsiz kalabiliyor ya da yeterli maaş alamıyor. Bunun sonucunda da Bakırköy ilçemizde yaşayan vatandaşlar ailesine ek gelir sağlamak için farklı ek iş fırsatları değerlendirmek istiyor. Marmara Denizi'nin kenarında yer alan Bahçelievler'e Güngören ilçeleri ile sınırı olan, E5 karayolu kenarında bulunan ilçemizde farklı çalışma imkanları bulunmaktadır. Nüfusu 250.000 civarında olan ilçede 15 tane mahalle bulunmaktadır. Bunlar ilçenin önemli mahalleleridir. Osmaniye, Zuhuratbaba, Kartaltepe, Cevizlik, Zeytinlik, Yenimahalle, Sakızağacı mahalleleri başta olmak üzere ilçede ikamet eden vatandaşlar ek gelirden pay almak için araştırma yapmaktadır. Sitemiz de İstanbul'un en büyük semtlerinden biri olan Bakırköy'de yaşayan insanların hangi ek işler yaparak para kazanabilecekleri konusunda araştırma yapmıştır. Geçmişi antik çağlara kadar dayanan mahallede önemli kıyılar yer almaktadır.  Deniz, kara, hava ulaşım araçları bakımından avantaj sunar. Türkiye'nin en önemli Havalimanı burada yer almaktadır. Yeşilköy'de bulunan Atatürk Hava Limanı Türkiye'nin en önemli uçuş noktasıdır.

Bakırköy evde ek iş fırsatları

Özellikle havalimanında çalışmak isteyenlere ek gelir fırsatları sunmaktadır. İlçede önemli alışveriş merkezleri de ek gelir fırsatı vermektedir. Başta Capasity, Carousel, Town Center ve Galeriye alışveriş merkezleri Bakırköy'de ticari hayatı canlı tutmaktadır. İlçenin ekonomisi ticaret ve sanayi üzerine kuruludur. Buralarda bulunan Eğitim Kurumları, dershaneler Bakırköy Sosyal hayatını ve ticaretini hareketlendirmektedir.

Bakırköy ek iş veren firmalar

Özellikleri Bakırköy'de ev hanımlarına emeklilere ek gelir fırsatı sunmaktadır. Bakırköy'de evlere ek iş veren firmalar son zamanlarda en çok verdiği ek iş şunlardır; Kablo Kelepçesi paketleme işi, tarak paketleme işi, mikro fiber bez paketleme işi, kına deseni paketleme işi, abiye süsleme işi, fırın eldiveni paketleme işi, bebek elbisesi süsleme işi en çok tercih edilen ek işler arasındadır. [caption id="attachment_2755" align="alignleft" width="300"] Bakırköy[/caption] Bakırköy ek gelir fırsatları açısından oldukça şanslıdır. Çünkü İstanbul'un en Merkezi yerinde yer almaktadır. Durum böyle olunca evlere iş veren firmalar ulaşım açısından tercih etmektedir. Sizlere de Bakırköy'de yaşayan vatandaşlar olarak ailenize destek olmak istiyorsanız nasıl para kazanacağınızı izah ettik. Firmanın Sizinle iletişime geçmesi için konu altına kendinizi tanıtın, iş istediğiniz belirten mesajlar yazmayı ihmal etmeyin.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

15 yorumlar

  1. Evde 3 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

  2. BAKIRKÖY OSMANİYEDE OTURUYORUZ. 2 KİŞİYİZ. EVDE YAPILABİLECEK İŞ ARIYORUZ. TEŞEKKÜRLER.

  3. asli sogancioglu

    Evde paketleyen işi yapmak istiyorum

  4. Bakırköy Osmaniye’de oturuyorum. Annem için evde paketleme işi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  5. Bakırköy yenimahallede oturuyorum 2 kişiyiz paketleme işleri talebinde bulunucaktım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir