Sponsor Reklam

Bahçelievler ek iş ilanları

Bahçelievler ek iş ilanları, Bahçelievler evlere ek iş veren firmaların telefon numarası hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. İstanbul'un önemli ilçelerinden birisi olan Bahçelievler 600 bin civarında nüfusu barındırmaktadır. Oldukça kalabalık bir nüfus yoğunluğu bulunan ilçede evde ek iş fırsatları hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız.

Bahçelievler'de evde iş

Bütün Türkiye'de olduğu gibi İstanbul'da da yoğun bir işsizlik baş göstermektedir. Bu ilçelerde yaşayan insanlar normal maaşları ile getirmedikleri için evde çalışarak para kazanma yollarını araştırmaktadır.  Yenibosna, Şirinevler, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Kocasinan, Hürriyet Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi sakinleri uygun ek iş buldukları takdirde evden çalışıp para kazanmak istemektedir.
Evet Sizler de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Türkiye'de evde ek iş fırsatları doğmaya başlamıştır.
Bahçelievler'de evlere ek iş veren firmalar vardır. Önemli olan bu firmalarla iletişime geçmektir. Sizlere de zamanlarınızı de Katkı sağlamak para kazandırmak istiyorsanız Bahçelievler evde ek iş imkanları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Bahçelievler evde ek iş fırsatları

Son zamanlarda hem firmalar hem de çalışmak isteyenler oldukça kazançlı çıkmaya başladı. Firmalar evde çalışacak insanların iş gücünden yararlanıyor. Böyle daha çok kar yapmış oluyor. Bahçelievler evde ek iş fırsatları boş kalan insanlar da boş zamanlarını değerlendirerek aile bütçesine katkı sağlıyor. Böylece onlarda Hayat mutluluğuna  erişiyor.

Bahçelievler ek iş

İstanbul gibi Metropol bir şehirde evde yapılabilecek oldukça fazla alternatif olduğunu peşini söyleyelim. Bahçelievler'de eve ek iş veren yerler farklı alternatifler sunmaktadır. Saymak gerekirse evde poşet katlama işi, evde gelinlik süsleme işi, evde çorap temizleme işi, çengelli iğne paketleme işi, Baharat paketleme işi, tarak paketleme işi, toz biber paketleme, mikro fiber bez paketleme gibi farklı fikir fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. [caption id="attachment_2743" align="alignleft" width="300"] Bahçelievler ek iş[/caption]

Bahçelievler'de evlere ek iş veren firmalar

Farklı alternatifler sunmaktadır. Bunları evde ek iş kategorisinin okuyarak inceleyebilirsiniz. Kendi bireysel özelliklerine göre yapmanız gereken iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.
Önemli değil İlçe olan Bahçelievler İstanbul'un merkezi noktalarında yer almaktadır. Yani iş bulma iş verme açısından önemli avantajlar sunmaktadır.
Sizde Bahçelievler'de evde ek iş fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız konu altına özel bilgilerinizi içermeyen ön iş başvurusu yapın. Firmalar ihtiyacı olunca size iletişim bilgilerinizden ulaşsın. İletişim için sadece e- posta yazmanız yeterlidir. UYARI bölümünü mutlaka okuyun!

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

18 yorumlar

 1. Merhaba Bahçelievler Yenibosnada oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 2. ismim Emine evde boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum

 3. Evde yapacak is ariyoruz sirinevler

 4. Bahçelievler soğanlı da oturuyorum evde ek iş yapmak için vaktim müsait .

 5. Merhaba bahcelievler Cumhuriyet mahallesinde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 6. zeynep daskıran

  behçelievler şirinevler mahmutbey yenibosna civarındayım ek işe ihtiyacım var günde 5 6 saat evde çalışablirim. teşekür ederim

 7. merve Özdemir

  Merhaba butun gun evdeyim iki kisi birlikte hizli bir
  Sekilde paketleme veya benzer isleri yapabiliriz.

 8. Ogrenciyim yazimi evde ek is yaparak degerlendimek istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir