Ev / Türkiye ek iş ilanları / Bağcılar Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Bağcılar Ek İş İlanları

Türkiye'nin İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Bağcılar ek iş ilanları için araştırma yaparak buraya geldiniz. Biz de siz değerli ziyaretçilerin ekonomik sıkıntısını gidermek amacıyla yaptığımız araştırmaları ve tavsiyeleri sizinle paylaşacağız. En yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olan ilçesi Bağcılar'da ek iş fırsatları oldukça fazladır. Aynı zamanda biliyoruz ki buna paralel olarak ek işe ihtiyacı olan vatandaşlarında giderek arttığı herkesin malumudur. Çünkü son dönemde Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde yaşanan olumsuzluklar sebebiyle bu ilçemiz en fazla göçe maruz kalmıştır.

İstanbul Bağcılar ilçesi daha önce Bakırköy ilçesine bağlı idi, yeni düzenlemelerle 1992 senesinde Bakırköy'den ayrılarak bağımsız ilçe olma hakkını kazanmıştır. Çok eskiden ise Rumlar çoğunlukta olmak üzere Mahmutbey nahiyesi olarak bilinirmiş. Bağcılar'da ekonomik açıdan en fazla getiri sağlayan sektör Tekstildır. Doğal olarak da tekstile bağlı olarak ek iş fırsatları bulunmaktadır.

Bağcılar ek iş ilanları arıyorum

Evde gelinlik süsleme, işi evde poşet katlama işi, evde çengelli iğne paketleme işi, evde çorap temizleme işi, evde ütü yapma işi gibi ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

[caption id="attachment_1431" align="alignleft" width="300"]Bağcılar Ek İş İlanları Bağcılar Ek İş İlanları[/caption]

Ayrıca bölgede aktif elemana ihtiyaç olan firmalarla da bizzat görüşerek işyerinde çalışma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bağcılar'da evlere ek iş veren firmalar temiz, aldığı işi zamanında teslim eden, dürüst insanları aramaktadır. Doğal olarak emek karşılığında para ödenecektir. Bunun için Siz de kendinize güveniyorsanız aldığımız işi temiz, titiz ve tam zamanında teslim etmek üzere söz veriyorsanız konu altına yorum yaparak kendinizi tanıtın ve Bağcılar'da evlere ek iş fırsatı veren şirketlerde görüşme hakkı elde edin.

Bağcılar ek iş ilanlarına nasıl müracaat ederim

Firmalar elemana ihtiyaç olduğu zaman yaptığınız yorumlara bakarak sizinle iletişim bilgilerinizden haberleşir. Gerçekten hayat koşulları oldukça zorlaşmıştır para kazanmak da kolay değildir, her türlü ek iş fırsatını değerlendirmek zorunda olan insanlar Bağcılar ek iş ilanları ile bir nebze olsun nefes alacaklardır. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

37 yorumlar

  1. Bağcılarda oturuyoruz 2 kişiyiz işimizi çok temiz ve düzenli yaparız acil geri dönüş olursa seviniriz teşekkürler.

  2. rukiye mercimek

    Merhaba ben bagcilar GÜNEŞLİ de ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  3. işimizi çok titiz yaparız 3 kişiyiz eve iş istiyoruz kısa sürede bize ulaşın teşekkür ederiz

  4. İstoc yaninda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  5. Bağcılarda oturuyorum acil evde ise ihtiyacım var her turlu işi yaparım

  6. Paketleme işi yaparız 5 kusiyiz

  7. Merhaba bende bagcilarda ikamet ediyorm ve evime iş istiyorm daha oncede yaptm ve zamaninda teslim ederek temiz titiz çalışarak is yapmak istiyorm lutfen bana en kisa surede acil ulaşın bu işe cok ihtiyacım var en kisa surede ulasmanizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir