Sponsor Reklam

AVM’de Stand Açarak Para Kazanmak

AVM standından para kazanma

Kırsaldan şehirlere göç nedeniyle şehirlere büyük alışveriş merkezleri yapılıyor. Bakkallar kapanıyor alışveriş alışkanlığı değişiyor. İş kurma düşüncesi olanlar da AVM'de stand açma konusunda bilgi almaya çalışıyor.

Eskiden mahallenin bir köşesine bir dükkan açarak para kazanma fırsatı yakalayan insanlar bu işin para getirmeyeceğini öğrendi. Şimdi yeni moda para kazanma fırsatı AVM'de stand açarak nasıl para kazanılır, alışveriş merkezlerinde kimler stand açabilir, AVM'de stand açanlar ne kadar para kazanır, alışveriş merkezinde stand kiraları ne kadardır? Bunlar merak ediliyor. Biz de sizlere bu konu hakkında yaptığımız araştırmayı paylaşacağız.

Alışveriş merkezlerinde stand açmak mantıklı mıdır? Evet oldukça mantıklıdır. Çünkü insanlar hafta sonları çoluk çocuk hep birlikte alışveriş merkezlerine gidiyor. Burada hem ihtiyaçlarını gideriyor hem de yeme içme ve sosyal aktivitelerini yerine getiriyor. Çocukların gençlerin dikkatini çeken geçiş noktalarındaki stantlar ilgi görüyor.

Durum böyle olunca da ucuz ama karlı bir iş yapmak isteyenlere fırsat doğuyor. Sizler de Şartları yerine getirdiğiniz takdirde alışveriş merkezlerinde stand açarak para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

 Alışveriş merkezlerinde kimler stand açabilir

Çalışmak isteyen herkes... Öncelikle yaşadığınız bölgede hangi alışveriş merkezlerinde daha yoğun müşteri gidiyor, daha çok ilgi gören alışveriş merkezleri hangisi, bunları etüt etmeniz gerekmektedir. Çünkü maalesef insanlar ulaşımı kolay olan park yeriniz sorunu bulunmayan, sosyal aktiviteleri çok olan alışveriş merkezlerinin tercih ediyor.

Siz de bu kriterlere uygun olan alışveriş merkezlerinde stand açma fırsatı yakalayabilirsiniz. AVM'de stand açarak nasıl para kazanılır, alışveriş merkezlerinde kimler stand açabilir, AVM'de stand açanlar ne kadar para kazanır, alışveriş merkezinde stand kiraları ne kadardır...

Stand üzerinde hangi işler yapılır

Stand açarak farklı para kazanma seçenekleri yakalayabilirsiniz. Aklınıza gelen her türlü ürünü satma imkanına sahipsiniz, ancak Türkiye'de stand üzerinde yapılacak işler bellidir. Son zamanlarda cep telefonu kılıfları stand üzerinde satılmaktadır. Bardakta mısır en çok en popüler stand üstü ürünüdür. Dergi kitap gazete satışı yapılabilir, kozmetik ürünleri açık parfüm satışları saat, parfüm, şemsiye, terlik, kemer, toka küpe takı eşyaları, terlik patik mayo bikini gibi oldukça fazla alternatif sayılabilir.

AVM'de stand açmak için kimlerle görüşülmelidir

AVM'de stand açarak para kazanma fırsatını değerlendirmek için alışveriş merkezinin yöneticileri ile iletişime geçmeniz gerekir. Sizlere uygun yerlerin fiyatlarıyla birlikte yapılacak iş hakkında fikir de verebilirler. Böylece kar marjı yüksek olan kolay gelir elde etmenize fırsat tanıyan ürün satışları yapabilirsiniz.

[caption id="attachment_2409" align="alignleft" width="300"]AVM standı AVM standı[/caption]

Alışveriş merkezlerinde stand açanlar ne kadar kazanır

Bu durum sizin seçeceğiniz sektöre göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda standı açacağınız noktada çok önemlidir. İnsanların yoğun bir şekilde geçtiği ya da beklediği bir noktada stand açma fırsatı yakalarsanız ayda 10000 ile 50.000 arasında kar yapabilirsiniz.

Basit bir bardakta mısır standı günde 4-5 bin lira civarında para kazanılır. Bu durum doğal olarak AVM'nin büyüklüğü ile doğrudan orantılıdır.

AVM stand kiraları ne kadardır

Satış yapmayı düşündüğünüz Alışveriş Merkezi'ndeki yöneticilerle görüştüğünüz zaman veya orada satış yapan diğer stand sahipleri ile konuşursanız fikir edinebilirsiniz. Ancak küçük 5 - 6 metrekarelik bir sandın aylık kirası ortalama 1000  TL civarındadır. Bu rakam da gözünüze büyük gelebilir, fakat birkaç gün içinde bu kiranı rahatlıkla çıkarabilirsiniz ve hızlı bir şekilde kara geçersiniz.

Ayrıca Gözatın

Hasta bakıcısı kimdir, maaşı ne kadar?

Hasta bakıcısı, hasta olan insanlara hemşire ve doktorların tavsiye ettiği gerekli bakım işlemlerinin ve hizmetlerini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir