Ev / Türkiye ek iş ilanları / Avcılar Ek İş İlanları – Avcılar Ek Gelir Fırsatları
Sponsor Reklam

Avcılar Ek İş İlanları – Avcılar Ek Gelir Fırsatları

İstanbul'un en önemli ve en köklü ilçelerinden biri olan Avcılar, Küçükçekmece ilçesi ve Küçükçekmece Gölü arasında yer almaktadır. TEM otoyolu Avcılar'ın içinden geçmektedir. Avcılar'da 10 adet Mahalle bulunmaktadır. Avcılar'ın ekonomisi genelde tarım, bağcılık, balıkçılık iken daha sonra ticaret ve sanayiye ağırlık verilmiş, son zamanlarda eğlence dinlenme mekanları da tesis edilmiştir. Avcılar ilçesinde giyim eşyası, dokuma, madeni eşya başta olmak üzere oldukça fazla sanayi tesisi yer almaktadır. Avcılar ek iş yapılabilecek en iyi ilçelerden biridir.

Avcılar'ın iş durumu

İlçenin nüfusunun yarıya yakını işçi olarak istihdam etmektedir, çok az memur grubu yer almaktadır. Doğal olarak Avcılar ek iş anlamında bereketlidir. Çünkü yarıya yakını işçi olarak çalışan bir ilçede sanayi kuruluşlarının sayısı oldukça fazla demektir. Avcılar ek iş ilanları araştırması yapanların evlere ek iş veren firmaların oldukça fazla olduğunu bunun için de kendilerini çok şanslı bulunduğunu bilmeleri gerekir.

Avcılar'da yaşayanların büyük çoğunluğu evlerine ekmek götürebilmek için ek işe ihtiyacı bulunmaktadır. özellikle evde yaşayan hanımların emeklilerin gençlerin ek iş yapmak için farklı alternatifleri değerlendirmek istediklerini biliyoruz. Biz de bu maksatla Avcılar'da evlere ek iş veren yerler nereler ve hangi ek iş fırsatları sunuyor anlatmaya çalışacağız.

[caption id="attachment_1415" align="alignleft" width="300"]Avcılar'da ek iş Avcılar'da ek iş[/caption]

Avcılar'da ek iş fırsatları

Avcılar'da ek iş fırsatları olarak evde Abaküs montaj işi, evde resim çerçevesi süsleme işi, boncuk paketleme işi, galoş paketleme işi en fazla talep gören ek gelir fırsatları arasındadır.

Sizler de evde çalışmak ailenize destek olmak öğrenciyseniz, harçlık çıkartmak istiyorsanız mutlaka bu ek iş fırsatlarını araştırın ve talip olun.

Sizlere Avcılar'da ek iş veren yerler haber verir ve ihtiyaçları halinde birlikte çalışmak için size mesaj atar. Bunun için konu altına Kendinizi tanıtan kısa mesajlar yazmalı halinde iş yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Avcılar ek iş ilanları ile ailenize önemli katkılar sağlayabilirsiniz. Ayda 2000 lira civarında ek gelir imkanı yakalama fırsatı bulabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmek için şansımızı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

100 yorumlar

  1. Paketleme işine ihtiyacım var ac geri dőnersebus memnun olurum.

  2. Avcılar Gümüşpala mahallesinde oturmaktayım. Her türlü paketleme,davetiye (kutu) katlama ve montaj işi eve alabilirim. Gerekli ise 2-3 kişi halinde yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir