Sponsor Reklam

Araba arkasında seyyar satıcılık

Araç arkasında seyyar satıcılık

Özellikle emekliler ya da ek iş yapmak isteyen ve para kazanma düşüncesinde olan insanların farklı seçenekler aradıklarını biliyoruz. Sizlere bugün çok da zor olmayan herkesin rahatlıkla yapabileceği araba arkasında seyyar ticaret yapma işinden bahsedeceğiz.

Araba arkasında nasıl satış yapılır

Farklı iş fikirleri konusunu işlerken son zamanlarda sizlerin de dikkatini çeken vatandaşların bazıları özellikle pazar yerlerine yakın yerlerde araba arkasında satış yaparak ailesine gelir elde etme çabasında olduklarını görmüşsünüzdür. Aslında çok yadırganacak bir durum değildir Türk yaşam biçiminde para kazanmak her yoldan normal olarak karşılanmaktadır. Eğer insanlar yeteri kadar para kazanamıyorsa çoluğunu çocuğunu okutmak ve ihtiyaçlarını gidermek, hasta eşine çocuğuna destek çıkmak ya da başka sebeplerden dolayı borçlarını kapatmak amacıyla araç arkasında seyyar satış yapma fikrine sıcak bakmaktadır.

Araç arkasında neler satılabilir

Araç arkasında insanların ihtiyacı olan her türlü malzeme yiyecek içecek satışı rahatlıkla yapılabilir. Özellikle giyim malzemeleri oldukça fazla talep görmektedir. Aynı zamanda meyve sebze satışları da rahatlıkla yapılabilir. Araçları kamyonet ya da hafif ticari araç olan insanların daha avantajlı söyleyebiliriz, ancak normal binek otomobili olan ya da Hatchback aracı olan insanlar da istedikleri satışı rahatlıkla yapabilir.

Araba arkasında giyim malzemeleri olan pantolon, ayakkabı, mont, iç çamaşırları, pijama takımları gibi kıyafetler rahatlıkla alıcı bulur. Sizler toptancılardan uygun fiyata alacağını bu giyim malzemelerini araba arkasında satış yaparak ailenize destek sağlayabilirsiniz. Yaptığınız bu işe araba arkası seyyar satıcılık adı verilir. Siz yaptığınız bu işten asla gocunmayın.

Seyyar satıcılık yaparak nasıl para kazanılır

Pazar yerlerine yakın yerlerde ya da insanların akşam üstü iş dönüşü yaparken mutlaka geçmek zorunda olduğu caddede sokak köşelerinde arabanızın arkasına hangi üründen bol buluyorsanız ve rahatça satabiliyorsanız. Bu ürünlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

[caption id="attachment_1830" align="alignleft" width="300"] araba arkasında satış araba arkasında satış[/caption]

Araç arkasında satılabilecek ürünler nelerdir

Aklınıza gelebilecek her şeyi rahatlıkla satıyor, satılır. Eğer elinizden geliyorsa tavuklu pilav, gözleme, limon, sebze meyve satışı yapabilirsiniz. Hatta hatta su bile satabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde insanlar mutlaka bir şişe su satın alır. Karpuz portakal kitap ayakkabı gibi farklı seçenekleri de düşünebilirsiniz.

Kış mevsiminde ise mevsimin gereği şemsiye satışları daha çok talep görecektir. Yaz mevsiminde serinletici yiyecek içecek ya da koruyucu şapka satışı yapabilirsiniz. Kış mevsiminde insanların soğuktan korunması amacıyla kaban mont bot şapka ve şemsiye gibi malzemeler satabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Cam Balkon İşi Hakkında Bilgi

Hareketli balkon fikri Otomatik hareketli küpeşte balkon sistemi, Panorama cam balkonlar, hareketli küpeşte, küpeşte tente …

Bir Yorum

  1. balıkesir merkez

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir